Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet letiltani a...

Hogyan lehet letiltani a Google segédet?

Figyelt kérdés
Vettem egy bluetooth fülest, aminek érintős a felülete.. Na most ez tök smart meg kényelmes meg minden.. Csakhogy állandóan ha megigazítom kicsit a fülemben, bejön az a kva Google segéd.. 3 másodperc kell neki.. Megtaláltam hol kell kikapcsolni, és ki is kapcsoltam.. A poén, hogy most már nem a Google segéd jön be, hanem egy ablak, ami azzal az üzenettel fogas, hogy használjam a Google segédet... Plusz bejön egy női hang aki Google fordító által próbál nekem magyarul papolni, hogy használjam a headsetet a google segéd eléréséhez... Konkrétan már kivágom lassan az egészet a francba, hogyan lehet letiltani ezt a bánatot, valaki nem tudja véletlenül? Hálás lennék!

2021. márc. 6. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt sehogy.
2021. márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szirty ***** válasza:
100%

Szép, új világ! :)))

Vegyél egy közönséges fülest. Bedugod és szól. Nem kérdez! :)

2021. márc. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van vezetékes fülesem is, de zavar a vezeték, beakad mindenbe amibe lehet, cipzárba, maszkba, meg amibr csak lehet. Ez a vezeték nélküli nagyon jó, kényelmes szépen szól, csak néha szeretném megigazítani és önálló életre kel! xD
2021. márc. 6. 14:58
 4/5 Szirty ***** válasza:

Valamit valamiért....

A vezeték zavar.

A Google segéd és a vele járó túltolt igyekezete is zavar.

Mindennek van következménye :)

2021. márc. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, nem lehet minden tökéletes! :D
2021. márc. 6. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!