Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért tudnám eladni a...

Mennyiért tudnám eladni a 286GB-os Iphone 8 Plusomat?

Figyelt kérdés
92%-os aksi, második tulaj vagyok, cserélt kijelzővel. Kis hibája, hogy után gyártott kijelző miatt a telefon jobb sarkában kis színhiba van, de nem nagyon észrevehető. És bal fent elengedett a ragasztás. Esetleg ha mégsem adnám el mennyi lenne a ragasztás rendbetétele?
2021. márc. 6. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
80-85
2021. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Használtalmán vagy esetleg hardveraprón nézz körbe, hogy mennyibe árulják őket és ahhoz mérten saccold be te is a tied árát.
2021. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezekel kis hikákal feltüntetve megvennék 80-85-ért?
2021. márc. 6. 20:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden annyit ér amennyit valaki hajlandó érte fizetni. Mivel ez második tulajos és van rajta hiba ezért nekem ez személy szerint 50-60 ezret érne meg maximum. Az egyik haverom most vett használtan 8 Plust, igaz 128GB de 90-ről lealkudta 80-ra, semmi baja nem volt a telónak.
2021. márc. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ragasztást kb 2-3 ezerért szerintem megcsinálja bármelyik mobil szervíz, amúgy ilyen hibákkal feltüntetve 60-70 közé lőném be, tulajdon kép ha nem ismerteted az összes hibáját és a vevőnek megfelel, akkor 75-ért is elvihetik :) igaz ha írtok adásvételit, akkor érdemes bele írni, hogy használt állapotú és kb mentesít minden felelőség alól :D
2021. márc. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én januárban adtam el az enyémet, de az csak 64 GB-os volt.

2.5 éve vettem szolgáltatónál, végig tokban volt, kijelzőjén minimális karc, de fóliával észre sem vehető (én nem használtam hozzá, de adtam egyet amikor megvették). Aksi 85%-ot írt. Én egésznap nyomkodtam, jóformán máshol nem is neteztem, rengeteget telefonáltam, kb. 12 órát bír, utána tölteni kellett, mert 10en pár % maradt. Egyáltalán nem volt lassú, nem fagyott le.


100.000 Ft-ért hirdettem, 2. nap jött a komoly vevő, kérdezte 90.000 Ft? Mondtam oké. Megvette.

Lehet, hogy csak szerencsém volt, nem tudom. Párom 7 PLus telefonját is 2 év után 85 ezerért adtam el, de az nem volt ilyen jó állapotban.

2021. márc. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!