Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már egy éve Iphone 11 pro-m...

Már egy éve Iphone 11 pro-m van, viszont teljesen kiidegel. Mindennap teljesen mindegy hétvége/hétköznap a telefonom 5:00 5:01 5:03 kor ébreszt(hang nélkül) csak rezeg. Mindenem ki van kapcsolva de még is magától ébreszt. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

#ébresztő #Iphone 11 #Magától ébreszt #Nagyon zavaró
2021. márc. 8. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hard resetet próbáltad már?

[link]

2021. márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
Használd vibrátornak
2021. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Egy szakszervíz biztosan tudna segíteni.
2021. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
amikor ébreszt kiír valamit?
2021. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Édesapám is így járt, nála az volt a probléma, hogy ébresztő óra helyett az egészség alkalmazásban állította be, hogy mikor kel.


Mivel az IOS 14-ben ebbe a problémába nem is olyan nehéz belefutni, javaslom neked is, hogy azt nézd meg.


Ha nem segítene, nyugodtan keress meg privátban.

2021. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

amikor ébreszt kiír valamit?— Rendesen kiírja , mint egy normál ébresztést.



Édesapám is így járt, nála az volt a probléma, hogy ébresztő óra helyett az egészség alkalmazásban állította be, hogy mikor kel.— Nincs beállítva, átnéztem, azért köszi.



Egy szakszervíz biztosan tudna segíteni.— Biztos vagyok benne, de elsőre inkább rákérdezek itt.

2021. márc. 10. 12:08
 7/10 anonim ***** válasza:

"Rendesen kiírja , mint egy normál ébresztést"

Akkor az ébresztő van bekapcsolva!

2021. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6 És a hard resetet megpróbáltad, vagy alkalmi vakságban szenvedsz, és nem láttad azt a választ?
2021. márc. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És a hard resetet megpróbáltad, vagy alkalmi vakságban szenvedsz, és nem láttad azt a választ?— Próbáltam, nem segített. Max te szenvedsz “alkalmi” vakságban.
2021. márc. 10. 14:07
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Te nem vetted észre és nem válaszoltál, hogy segített-e. Most tetted meg, de én vagyok a vaksi. :D
2021. márc. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!