Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az emberek jó része miért...

Az emberek jó része miért szeretne iPhonet még úgy is, hogy látszik a cuccain, hogy egy egyszerű hétköznapi munkás és nem magas jövedelmű de az iPhone ott virít, ettől többnek érzi magát?

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 14:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem a kérdést. Sok munkást ismerek, amelyiknek Apple márkájú mobilja van, annak 7-es, 6s, 6-os, ami ma már alig százezres tétel, használtan annyi sem.

Android-nál kétszer annyiba kerül a teljes csúcskategória, mint az Apple-nél, felejtsük már el ezt az "iPhone az drága" dogmát!


Egyébként ne ítélj ruháról! Lehet, hogy egy lakótelepen "menő", hogy veszel Ausztriában 150 euróért 6 Hollister pólót, aztán villogsz, de egy szint felett a kutyát sem érdekli.

A keresztapám 2,5 milliárd forgalmú céget vitt (Sopár és Társa Kft.), de életében nem vett drága ruhát, nem érdekelte.


A másik, hogy a munkás (hacsak nem gyári melósra gondolsz) könnyen lehet, hogy a dupláját keresi kisvállalkozóként, mint az öltönyben mászkáló, közben meg alkalmazottként dolgozó középvezető.

2020. okt. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%

"Az emberek jó része miért szeretne iPhonet még úgy is"

Ez az állítás hamis, a többivel kár is foglakozni. Nem csak a havarjaid kis köréből áll ám a világ.

2020. okt. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
*annak helyett többnyire
2020. okt. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
11%

@1:


Igen a iPhone olcsó. 50-100k között is igen sok új, jól felszerelt friss termékük található.


Oh wait....( ͡° ͜ʖ ͡°)

2020. okt. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
20%
Tököm adna 15 ezernél többet egy telefonért, hiszen fél évente földhöz vágok egyet.
2020. okt. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
89%

Kérlek, idézd, hol írtam, hogy olcsó!

Tény, hogy az Android csúcsa kereken 2x annyiba kerül (Huawei Mate Xs például).

2020. okt. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
0%
De azért gondolom láttad mit tud az a telefon annyiért. Én még tőltő is van a dobozban hozzá ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2020. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Csak kérdezem, hogy mi az a dolog amit egy 60-70 ezres pl. Samsung, Huawei, Xiaomi nem tud amibegy átlag felhasználónak kellene? Ráadásul ezeknek jobb az üzemidejük, manapság már nem az van, hogy akad, lefagy az android. Nekem egy 3 éves Samsungom van és röccenés nélkül használható.
2020. okt. 18. 15:09
 9/33 A kérdező kommentje:
Ja és nem S Samsung hanem egy A5. És a mai napig jó, sőt biztonsági frissítések is jönnek rá.
2020. okt. 18. 15:11
 10/33 anonim ***** válasza:
96%
Mert az iPhone-t szeretem hasznalni. Sosem szerettem az Android rendszeret. Es attol meg, mert atlagfizetest kapok (250 netto kornyeke), attol meg belefer siman az iPhone. Senki nem lesz menobb egy telefontol szerintem, de nekem nem mindegy, mit nyomkodok “egesz nap”.
2020. okt. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!