Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megfelelő felhő tároló?

Megfelelő felhő tároló?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy androidos(Sony) telefonra melyik felhőalapú tárolót ajánlanátok? Lényegében csak fényképekről és videókról lenne szó és természetesen valamilyen fizetős változat érdekelne. A fő szempont az egyszerűség és "könnyű" szinkronizáció. A dropboxot ajánlották, de szívesen fogadnék véleményeket, hogy ti mit ajánlanátok.


Köszönöm szépen!!



2021. márc. 11. 16:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Google drive
2021. márc. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Esélytelen, azért köszönöm!
2021. márc. 11. 16:30
 3/24 anonim ***** válasza:
67%

"Esélytelen"


Mert ugye az egyik legjobbat inkább nem használod, oké.

2021. márc. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ezer meg egy oka lehet annak, hogy miért nem használom, elvitől elkezdve a rossz tapasztalaton át, igazából bármi.. A "legjobb" meg elég szubjektív, van aki jobban tart tőle, mint a tűztől, míg más (te) csak úgy kijelenti valamiről, hogy a legjobb, különösebb indoklás nélkül.
2021. márc. 11. 16:37
 5/24 anonim ***** válasza:
45%
Néha majd vedd le a fóliasisakot, úgy hallottam eléggé be tud izzadni a fejed alatta.
2021. márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Ilyen furfangos szövegre sajnos nem tudok érdemben reagálni, viszont tökéletesen tükrözi az intelligenciahányadosodat. :)

Mindenesetre köszönöm!

2021. márc. 11. 16:43
 7/24 anonim ***** válasza:
40%

"viszont tökéletesen tükrözi az intelligenciahányadosodat."


Mondja ezt a hét kreténje..

2021. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

Tresorit, de a free tárhely elég sovány (5GB).

A fizetős plan-eket én kicsit drágának érzem, de most épp -40% akció van (egy évire)

2021. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

Mindenkinek más a legjobb, ezen nem éri meg vitázni... Pl. amikor én szervert akartam bérelni, mindenki az OVH-t dicsőítette, hogy az a lEgJoBb nagy pofára esés lehet most nekik az, hogy leégett.

Gyerekes felfogás ezen felkapni a vizet, hogy valakinek nem az a legjobb, ami nekünk. :)

Viszont a dropboxot én is ajánlom, egész jó.

2021. márc. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Aki elutasított egy számára nem szimpatikus dolgot, hozzáteszem kulúrált módon meg is köszönve a javaslatot. Ha emiatt kretén vagyok, akkor nehezen, de valahogy túl fogom élni :'D Milyen szomorú életed lehet..
2021. márc. 11. 16:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!