Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a klóntelókr...

Mi a véleményetek a klóntelókról? Rosszabb silányabb mint az eredeti? Ha van bárkinek ilyen jellegű készüléke legyen szíves írja meg a tapasztalatait! Bárki véleményére kiváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 18. 18:47
 1/4 anonim válasza:

nekem iphone klóntelóm volt.pár hét után már jelentkeztek is a hibák.nem érintkezett mindenhol a képernyő.

2hónap után kipurcant.

2010. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem ajánlom, mert egészen biztos, h csak a bosszúság lesz vele

műszaki cikkekből amúgy sem szabad gagyit venni, főleg nem a kisebbekből

2010. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem i9-es iphone clone-om volt. A második nap kicsit erősebben nyomtam meg az érintőpanelt, és betört. Utána pár hetet porosodott a szekrények, és visszaküldtem kínába szereltetni. 1 hónapig viszont nem láttam. De valami hihetetlenül sza*!!! A grafika, az egész, semmit nem tud. Főleg, amikbe wifi, meg tv van, azok hetente romlanak el. Tényleg ne vegyél ilyet, mert lehetetlenség annyira vigyázni rájuk, hogy 2 hónapig kibírja, vagy ha mégis, akkor szoftveresen lesz valami baja, amivel a magyar szervizesek nem tudnak mit kezdeni.
2010. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi válaszokat..akkor óvakodok az ilyenektől...
2010. aug. 20. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!