Lehet, hogy vírus?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek abban, én nem értek hozzá. Ismerősöm, volt régi munkatársam írt, hogy "olyan mint te" és továbbított videót, véletlen rakattintottam és egy videó volt de nem játszódott le, félek h ez valami vírus lehetett. Mit tudok tenni?

Ezzel a munkatárssal nem szoktam beszélgetni talán nagyon régen pár szót váltottunk facebookon. Jelezzem neki? Félek rá írni :/

Vagy a facebook falán írjak neki? Megnéztem facén, nincs kiirva, hogy kik az ismerősei, ahogy nekem sincs kiírva.


2021. márc. 12. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, és megtudod. De a telefonoddal lett valami az óta? Gondolok itt arra, hogy lassabb, szakadozóbb vagy stb. Mert ha igen akkor nem árt egy gyári visszaállítást csinálni rajta, ami mindent letöröl ami a telódon van.
2021. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, nem tűnt fel hogy lassabb lenne. Talán a facebook (Lite-om van) jelenleg nem tölt be. Habár délelőtt is ezt csinálta meg voltak korábban is ilyen dolgok. Lassúlást nem észlelek még.
2021. márc. 12. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. Hónapokkal ezelőtt, de azóta sem történt semmi. Szerintem feltörték a fiókját és spam, de nem vírus. Azért figyelmeztetném az ismerőst.
2021. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Írtam neki, most írt vissza, hogy vírus lehet :(
2021. márc. 12. 17:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem adtad meg a jelszavad, nincs mitől aggódni.
2021. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!