Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom látszólag csatlako...

A telefonom látszólag csatlakozik a wifihez, de igazából mégsem. Már mindent megcsináltam amit leirt a sugó, gépnél van net. Mit csináljak még?

Figyelt kérdés
Iphone se2-m van, ha ez számít, de kétlem...:/ pár hete már vannak gondok, de ennyire makacsul sose tartott ki ez az állapot
2021. márc. 12. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

sorrendben csináld az alábbiakat:

- Nyomja meg és gyorsan engedje el a hangerőnövelő gombot, nyomja meg és gyorsan engedje el a hangerőcsökkentő gombot, majd tartsa megnyomva az oldalsó gombot. Amikor megjelenik az Apple embléma, engedje el a gombot.

- wifi beállításoknál jobb oldal kék 'i' gomb, majd hálózat elfelejtése

- beállítások - általános - alaphelyzetbe állítás - hálótazi beállítások alaphelyzetbe állítása

- routere resetelése

- iPhoneonon teljes gyári visszaállítás

2021. márc. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
esetleg a routert indítsd újra, vagy ami még lehet, hogy a szolgáltatónál van gond nekem androidon van sokszor, hogy ott a wifijel, hogy csatlakozik de mégsincs net
2021. márc. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Koszi szépen hogy írtatok! Ezek közül a rendszervisszaállítast leszámítva mar mindent megcsináltam aznap este, de semmi, úgyhogy feladtam. Tegnap reggelre megjavult szerencsére viszont, szóval valami tényleg a szolgáltatónàl lehetett. Bár hogy gépen igy meg hogy volt net, hát, ez a 100 pontos kérdés... , mindenesetre örülök hogy most jó.

2021. márc. 14. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!