Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megdőlhet a közeljövőben az...

Megdőlhet a közeljövőben az android pozíciója, és ha igen mi várható utána?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. a HarmonyOS-re vagy a LingoesOS-re vagy bármi másra.

2021. márc. 13. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem.

Ki váltana le egy jól bevállt op rendszert valami noname-re?

2021. márc. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Amig a google van mogotte, semmi nem fog osszedolni. A HarmonyOS-t a kenyszer szulte miutan a google kidobta a Huawei-t, a LineageOS meg deklaraltan az android forrasaibol dolgozik.
2021. márc. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem amit írtok de korábban volt pl. a Symbian ami mögött ott volt a NOKIA és a végén az is bukta lett. Amúgy szerintem az android nem egy jól bevált rendszer csak hatalmaz pénz van benne meg ugye a google.
2021. márc. 13. 08:16
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Már hogy ne lenne egy jól bevált rendszer?Milliárd eszközön fut már vagy tizen éve.A Symbian meg a nokia pedig azért bukott mert nagy volt az arca ,és nem tűnt fel nekik évekig h az igazi okostelefonoké a jövő és leragadtak a billentyűs kialakításnál.
2021. márc. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Ha szerinted az android egy nem jol bevalt rendszer, akkor nemigen van mirol beszelni. Vagy Apple fanboi vagy akinek csakis a alma az igazi es minden mas csak sz*r lehet, vagy siman buta vagy az egesz temahoz.


Meresz allitas am olyat kijelenteni, hogy az Android nem jol bevalt, amikor dollarmilliardos piaca van a tobbtucatnyi gyarto Androiddal szerelt keszulekeinek es a telefonokon kivul sokmillios autokba, okostevekbe es ki tudja meg mibe epitik bele...

2021. márc. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Androidos telefonom van nem vagyok alma fan. Azért mert valami dollármilliárdos üzlet nem jelenti azt hogy nem lehet jobban is csinálni és azt sem hogy jó. Számomra csak annyit jelent hogy a szükséges rossz.
2021. márc. 13. 09:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy szerintem az android nem egy jól bevált rendszer ..."

A szerinted nem beválásra mi alapján jutottál?

Csak pár példát említs, nem kell mélyen belemenni.

Azt hagyd ki, hogy kis teljesítményű eszközökön nem nyújt nagy felhasználói élményt, és az alkalmazások miatt az 1-2 giga memória már nem elegendő.

De vedd figyelembe, hogy az iOS-sel ellentétben nem egy cég rakja alá az optimális vasat, hanem boldog boldogtalan gyárt, és dob piacra olcsó termékeket 'komolyabb' fejlesztés nélkül. És vannak nevees gyártók nem olcsó termékei, amit sokan csak nyálcsorgatva tartanak elérhetetlennek, kiválóan hangolt rendszerrel, remek felhasználói élménnyel.

"csak hatalmaz pénz van benne meg ugye a google."

Sajnos hozá kell szoknod, hogy ingyen nem működik semmi.

Az, hogy látszólag ingyen használhatsz különböző szolgáltatásokat, azt valahol mások megfizetik különböző módokon.

A symbian azért lett bukta, mert nem fejlesztették. Ha pl. most a Samsung az S21-et az Android Froyo verzióra építette volna, valószínűleg nem kellene senkinek, így pedig viszik szép számban.

Javíts ki, de a LingoesOS nem Androidon alapul? Lenne LineageOS ha nincs Android?

Én 4 éve használom a mostani telóm, intenzíven kiaknázva a lehetőségeit. Android 8 van rajta, sosem fagyott, vagy vacakolt ezen idő alatt. Pedig én adtam a szájának rendesen. Samsung adta alá a vasat, talán ez is közrejátszik.

2021. márc. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!