Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan szoftvert keresek,...

Olyan szoftvert keresek, amivel tudok szülői felügyeletet használni Iphoneon úgy, hogy androidom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tehát itt olyan szoftvert keresek, hogy Én az android telefonommal tudjam irányítani, illetve megnézni, hogy mit csinál a gyerekem. Itt a kompatibilitás a lényeg. Létezik ilyen szoftver, amivel ezt at lehet hidalni? A gmail familyve jó volt addig amíg a gyerekemnek is androidja volt, de így, hogy megkapta a nővére iPhoneát, így már más a helyzet.

Köszönöm a segítséget!



#Android #iPhone #kompatibilitás #Szülő felügyelet
2021. márc. 14. 01:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
AdGuard képes reklámokat szűrni az egész rendszeren iOS-en is. De Safari-ra mindenképp érdemes reklámbolokkolót telepíteni. 1Blocker-t tudom ajánlani, nekem ez vált be a legjobban.
2021. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!