Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki mire használja az okostelef...

Ki mire használja az okostelefont?

Figyelt kérdés

2021. márc. 14. 15:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt hittem, hogy Te kíváncsiságból kérdezed, mint általános felmérés, hogy mi válaszolók mire használjuk!? Akkor mégis hogy jön ide a nemzetközi felhasználás??? Ha ez a kérdés más akar lenni, akkor kifejthetted volna bővebben is, hogy értsük mit akarsz!
2021. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Telefonalas, uzenetkuldes, social media, hirek olvasasa, dokumentumok olvasasa, email, life admin (emlekeztetok, to do lista, naptarban time blocking), gyors jegyzetek, zene illetve podcast hallgatas. Ritkan fotozni, videozni. Jatekra szinte egyaltalan nem hasznalom, ha igen az is csak ilyen alap kartyajatek.
2021. márc. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Szirty ***** válasza:

"Akkor mégis hogy jön ide a nemzetközi felhasználás???"


Én sem értettem teljesen mit is akar megtudni a kérdése alapján, de amikor ezt jeleztem azt írta hogy kötekszem... :D

2021. márc. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#7#11 vagyok. Pedig ez nem kötekedés, kérdező, csak nem értjük, hogy pontosan mit akarsz! Először szimpla személyes felhasználásnak tűnik a kérdés, aztán a kommentedben (#8) már átfordul a magyar és nemzetközi általános felhasználás összehasonlítására! Tényleg nem kötekedés, csupán jó lenne, ha rébuszok helyett nyíltan és egyértelműen leírnád, hogy pontosan mire vagy kíváncsi!
2021. márc. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Bocsi legközelebb jobban fogalmazok
2021. márc. 15. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!