Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi 9 SE telefonnak...

Xiaomi Mi 9 SE telefonnak betört a kijelzője igen drága ahogy nézem mert amoled kijelző de találtam olcsón egyet de azt írja ujjlenyomat olvasó támogatás nélkül,ezeken integrált vagy át lehet szerelni másikról az ujjlenyomat olvasót?

Figyelt kérdés
[link]

2021. márc. 16. 16:06
 1/6 meszike91 ***** válasza:

Szerintem arra gondolnak hogy azon a kijelzőn keresztül nem működik az ujjlenyomat olvasás. Elvileg csak az amoleddel megy jól.


Nekem mi10t van és ott azért van oldalt az ujjlenyomat olvasó, mert ips kijelző.

2021. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1/


Na de a Mi 9SE amoled kijelzős akkor ez a kijelző a képen valami ips utánzat lenne?

2021. márc. 16. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:
ez max arra jó, hogy ameddig lemented az adataid róla, addig működjön.
2021. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Használható, csak ne legyen ujjlenyomattal védve max pin kóddal. amúgy 40kért cserélik kb :)
2021. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3/


Arra drága,szóval egy bóvli fos.

2021. márc. 16. 19:39
 6/6 A kérdező kommentje:

4/


Vegyes árakat láttam cserére de a kijelző az biztos,hogy 40EFt felett van

2021. márc. 16. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!