Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől merül le a telefonom az...

Mitől merül le a telefonom az éjszaka 50%-ról kikapcsolásig?

Figyelt kérdés
Többször vettem észre, hogy este lerakom a telefonom (iPhone SE 2020) minden háttéralkalmazást bezárva, WiFi-t kikapcsolva, repülő üzemmódba kapcsolva. Tegnap például 50%-on volt, és reggelre teljesen lemerült.

2021. márc. 19. 07:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz az aksi
2021. márc. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
97%-os. Novemberben vásároltam.
2021. márc. 19. 08:35
 3/10 anonim ***** válasza:

A Beállításokban Az akkumulátor oldalon mit mutat?

A Grafikonokból látod, hogy mikor merül és ha rákoppintasz akkor egy adott órát ki is tudsz jelölni és ott megnézni mi ette az akkut.

Lejjebb ott vannak az appok, látod %-osan a figyasztást, ha rákoppintasz az appok listájára akkor pedig kiírja óra:percre, hogy mennyit használt és azt is írja, hogy a háttérben mennyit működött.

Én például jártam úgy, hogy a Mail app ragadt be valamiért és leszívta az akkut - innen tudtam meg, hogy az az app a ludas.


Az, hogy teljesen lebutítjátok a telefont éjszakára nem a legjobb megoldás. Éjszaka csinálgatna ő ezt azt. Frissítések, adatbázisok indexelése, fényképek átnézése, indexelése, arcok felismerése stb.

Lehet valami ilyen háttérfolyamat akadt be, mert nem kapott internetet.

Érdemes néha több órára, vagy egész éjszakára rajta hagyni töltőn és nem lekapcsolni a netről hogy ezeket a folyamatokat meg tudja csinálni.

Az én iPhoneonom soha nem merül 1-2%-nál többet egész éjszaka, pedig rajta hagyok mindent bt, wifi, stb. Tegnap véletlenül bekapcsolva maradt a vaku, az is csak 10%-ot evett meg 7 óra alatt.


A 97%-os akksit pedig nézesd meg!

Az enyém is 97%-os és októberi! Csakhogy 2019!! októberi! 17 hónap alatt romlott 3%-ot és nem 4 hónap alatt! Nincs kizárva, hogy gyári hibás!

2021. márc. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is 97%os 2020 októberi SE, de nem merül le éjjel.
2021. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Neked milyen frissítés van rajta?
2021. márc. 19. 12:09
 6/10 anonim ***** válasza:
SIM kártya. Vedd ki éjjelre. Vicc nélkül. Kelll új, de én inkább eSIM-re váltanék a helyedben.
2021. márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy valamelyik mostanában letöltött app lesz a ludas. Érdemes az utoljára telepített appokat egyesével visszafelé leszedni.
2021. márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
megnézted a listát hogy melyik app evett sokat?
2021. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fejlemény? Kivetted a SIM kártyát?
2021. márc. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Letöröltem az appok közül párat, azóta rendben van. Köszönöm a segítséget!
2021. márc. 22. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!