Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le szoktatok tölteni ismeretle...

Le szoktatok tölteni ismeretlen forrásból származó alkalmazásokat androidra? Vagy csak Google playből?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon veszélyes ez annyira?

2021. márc. 19. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Annyira nem veszélyes szerintem, bár néhány értelmes github alkalmazáson túl - no meg az mkkp orbán egy geeeci - alkalmazásán túl el nem tudom képzelni, mit kell telón annyit nyomkodni.
2021. márc. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Vannak veszélyes és veszélytelen alkalmazások/fájlok is az interneten. Nem csak Androidos-nál, iPhone-oknál is szintén (de jóval kevesebb). Androidnál az aptoide pl. biztonságos.
2021. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg nagyon veszélyes ez annyira?"

Nem.


Csak rendes helyről kell letölteni az alkalmazásokat.

2021. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen évek óta.

Normális helyről nem veszélyes.

2021. márc. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Hétköznapi helyekről is (Apkpure), meg olyanokról is, ahol hack-elt játékok vannak, stb. A lényeg, hogy egy normálisan kinéző oldalról töltsd le, ahol nagy a forgalom, s több játék is van.
2021. márc. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Hát én sok olyan weboldalról töltök le alkalmazásokat, amelyeket nem is ismerek, eddig csak egyszer kaptam egy nagyon erős vírust(Egy Samsung galaxy note 3-on), az betett neki, de a mostani mindent megfogott eddig.
2021. márc. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Hintalow ***** válasza:
54%

Nem igazán emlékszem ilyenre, hogy lett volna rá példa.

Szerencsére nem vagyok sem annyira csóró, hogy ne tudjak kifizetni egy ezrest egy minőségi alkalmazásra, ha használnám, játékokban pedig csalni nem szeretek, az a vesztesek ismérve.

Szóval még nem találkoztam olyan helyzettel, ami ilyen szükséget ébresztett volna bennem.

2021. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
87%
Csak a youtube vanced-et, mert azt nem lehet máshogy.
2021. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Alex Fly ***** válasza:
84%

Nem csak a Playboltból, de az ismeretlen forrásokat kerülöm. A playen kívül is akadnak ismert, megbízható források illetve vannak appok, melyek nem is kerülnek be az áruházba, hanem a szerzőtől érhetőek el közvetlenül.

Amennyiben akérdésed a warezolásról szól: ha egy proggy free verziójának a szolgáltatásai és korlározásai megfelelnek nekem, akkor nincs értelme mindenféle crackelt verziókkal szórakozni. Ha a teljes verziőra van szükség, akkor adott esetben nem vág földhöz az a minimális összeg, amit elkérnek érte (legalábbis eddig még nem találkoztam olyan stuffal, amely számottevő összegbe kerülne; az eddigi legdrágább appom is 4000 forint alatt volt) - vagy adott esetben felteszem magamnak a kérdést: tényleg szükségem van rá? - főleg hogy szinte mindenre van freeware alternatíva...

2021. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak play áruházból töltök le appokat van ott is elég .
2021. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!