Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Huawei p30 lite telefonomon nem tudok zenét lejátszani(nem nyitja meg/azonnal kidob). Mi lehet a gond?

2021. márc. 23. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..


Kb az összes mai kérdés erről szólt.

2021. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Frissítsd az Android System Webview alkalmazást.
2021. márc. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem pld szerverhibát küld a telefon minden appban, a play be sem jön. Beszéltem a Samsung ügyfélszolgálatával, azt mondták, hogy megint valami globális leállás van. De én nem értem, mi van mostanában, minek az alkalmazottak, ha nem tudják időben helyrehozni a hibát?
2021. márc. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3: bármi ilyen jellegű hiba van, az

1) nem a telefon gyártójának a hibája,

2) elég hamar megoldás született a hibára, csak az emberek túl sokat használják a telefonjukat, és nagyon hamar kiderült a dolog, de a Google 1 napon belül orvosolta a problémát.

2021. márc. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

Tudom. De ki mást kérdezzek meg, hogy mi történt, a Google-t nem tudom felhívni :/

2021. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5: én inkább a "minek az alkalmazottak" dologra utaltam.

Ha pl egy helyi szolgáltatónál egyszer csak megszűnik a tv+internet, annak a javítása sem egyik pillanatról a másik történik attól függetlenül, hogy vannak felvéve speckó emberek.

- Először is ki kell derülnie annak, hogy van-e hiba, mert a legtöbb ember nem emel egyből telefont, hanem kivárják, hogy visszajöjjön.

- Eltelik jó esetben 10 perc, valaki telefonál, hogy nem megy a szolgáltatás.

- IT-s kolléga megnézi, nála minden rendben, de a hálózaton észlelt egy szakadást.

És kb 20-30 percnél tartunk, de még nem értek ki a helyszínre. Innentől meg a javítás a helyszíni adottságoktól, és a hiba típusától függően több órát is igénybe vehet.

Értem én, hogy ha megszűnik a techhológia, meghal az élet, de sajnos mindennek megvan a maga javítási ideje, akár van rá ember, akár nincs. Ha kevesebb ember lenne, akkor jóval tovább tartana.

2021. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó, akkor egyszerűsítek. Azokra az alkalmazottakra gondoltam, akik ott ülnek a Google-nál. Ha odafigyletek volna a frissítésre, akkor nem lett volna baj.
2021. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként meg a tegnapi tv+internet hibát is valamilyen szinten meg lehetett volna előzni, csak valószínüleg nem figyeltek oda.
2021. márc. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!