Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 12 Mini birtoklók...

Iphone 12 Mini birtoklók írnátok véleményt a mobilról?

Figyelt kérdés

Főleg olyanok válaszát várom akik birtokolnak már ilyen mobilt és szívesen megosztanák milyennek vélik a készüléket és érdekelne, hogy hány gb-osat illetve milyen színben vettétek meg és miért meg, hogy hol vettétek.

A kérdés adott így felesleges válaszokat jelentem❗

A hasznosakat felpontozom.✔️;)



2021. márc. 25. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Én a 64Gb-set vettem meg kék színben. Nagyon elégedett vagyok vele, kis kompakt, teljesen megfelel. Azért a kéket vettem, mert nem olyan átlagos, nagyon szép mélykék színe van. Jó masszív telefon, ez érződik a tapintásán, az akkumulátora is abszolút rendben van. Gyönyörű a kijelzője, jó a kamerája,este is szép képeket csinál.

Ami hátránya van, az az hogy a hátulja nagyon fogja az ujjlenyomatokat, nyilván ez nem akkora baj, de egy kicsit zavaró.

A miért kérdést nem annyira értem, ez tetszett, szóval ezt vettem :D

Emagról rendeltem.

2021. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1.Nagyon köszönöm! :)

Megkérdezhetem még mennyit fizettél érte?

Mármint a miért kérdés hogy miért ezt színt választottad úgy akartam írni :D.

Felpontoztalak!.:)

2021. márc. 25. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
250 körül volt, pontosan nem emlékszem
2021. márc. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3.Köszönöm :)
2021. márc. 25. 20:54
 5/7 Morzsi007 ***** válasza:

Pár hónapja vettem egy fehéret. A méret miatt választottam ezt, már a régi SE óta vártam egy ilyen telefont. Mindig is iphone okostelefonom volt, így van hasonlítás alapom. Az aksija jobban bírja, mint a 8-é, nekem 1,5-2 napot elmegy átlagban, nem töltögetek rá és teljesen feltöltöm. (5G kikapcsolva)

64Gb-os elég, úgy hogy van 2 gyerek és év végén mindig lementem pc-re az összes videót, fotót, a képeket leválogatjuk előhívjuk, a videókat adott eseményt összevágom, hogy ne legyen 20 videó pl egy szülinapról. Így is szokott maradni hely.

Video és kép minőség pazar, számomra elég, fotónál a portré mód nagyon tetszik pl. Én személy szerint több dologra használom, megállja a helyét. Nagyon vékony tok és egy üveglap van a kijelzőn, ezzel megmarad az eredeti mérete.

Egyetlen hátránya van, az pedig az ára.

2021. márc. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na sziasztok.

Végre sikerült megnéznem élőben is és tökéletes telefon lenne nekem.

Igaz csak fekete volt mint bemutató darab de méretileg tökéletes.

Kicsit kipróbáltam és nagyon megfogom vennie ezt.

:D

végre találtam egy nekem való mobilt.

2021. márc. 26. 14:49
 7/7 anonim válasza:

Maximálisan megvagyok vele elégedve!

Hozzáteszem android-ról váltottam!

2021. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!