Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha visszaakarom állítani...

Ha visszaakarom állítani gyártási állapotba a Iphonomat, az nem törli a ipademet is?

Figyelt kérdés

Van Ipadem, de beszereztem egy Iphonet is. Ugyan azt az Icloud fiókkal léptem bele, és nagyjából ugyanaz került át teljesen, ami az Ipademen van. Ezért félek, hogy ha a telefonon törölnék valamit, akkor az az Ipademen is letörlődne valamit, vagy mindent.


Visszaállíthatóm így a telefonom gyártási állapotát, anélkül, hogy az Ipadről törölne valamit?



2021. márc. 26. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:

iCloud-ot használva ha valahol törölsz valamit, az az összes készüléket érinti.

Másikra nem merek semmit mondani de az iCloud nem a készüléket érinti, tehát sztem ha bejelentkezel ugyanúgy ott lesz. icloud.com oldalon eléred gépen is a képeidet, le tudod tölteni a biztonság kedvéért gépre.

2021. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A visszaállítás előtt lépj ki az iCloudból

így nem lesz semmi baja a többi készülékednek!

És kapcsold ki az iPhone keresése funkciót is!


[link]

2021. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!