Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone Xr 113ezèrt megéri?...

IPhone Xr 113ezèrt megéri? 3honap garanciával szerintek jó lesz még 3èvig?

Figyelt kérdés
2021. márc. 26. 22:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Egy Redmi Note9 Pro érdemes váltani? Hatalmas előre lépés lenne?
2021. márc. 26. 22:52
 2/9 A kérdező kommentje:
Soha nem volt még iPhonom!
2021. márc. 26. 22:55
 3/9 A kérdező kommentje:
iPhone Xr mennyire jó üzemideje? Nem kell magammal vinnem töltött?
2021. márc. 26. 22:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A bolti ar feleert? Hat hogyne erne meg, kar hogy 90% valoszinseggel lopott, es emiatt iCloud-zarolt keszuleket kapsz, ami levelnehezeknek lesz maximum jo - na annak viszont nem eri meg.


Amugy meg teljesen mas az Android meg az iOS, hogy mennyire 'elorelepes' az jo kerdes. Meg az is, hogy mi az a hianyzo feature a redmiben, ami miatt neked feltetlenul elore kell lepni...

2021. márc. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Én nem venném meg, 2018-as modell, a Redmi amit leakarsz váltani meg tavalyi. Én biztos nem váltanám le a Redmit főleg nem egy 3 éves készülékre, hiába iphone. Tény h sokan vesznek régi vagy használt iphone-okat, mert sokkal hosszabb ideig bírják és a frissítéseket is sokáig kapják.


"Soha nem volt még iPhonom!"

Én is most vettem meg az elsőt (12-t), hogy mennyivel másabb mint az Android, akkor fogod érzékelni mennyire más. Nem rosszabb csak más. Hogy melyik a jobb, az megint szubjektív, mindenkinek más. Bár csak pár napja használom, eddig az Android jobban bejön, de ez mellett meg az szól, hogy nem kell két év múlva megint gondolkodnom milyen telefont veszek, de még 4 év múlva se.

Mi az ami vonz az iphone-ban? Ha számít a pénz inkább SE2020, de annak tényleg gagyi lehet az üzemideje.

Amit kinéztél használt vagy új? Üzemidő a nyomkodástól függ, kicsit nagyobb az aksija mint a 12-nek de kicsi a különbség. Volt hogy másnap már töltőre dugtam a 12-met, most meg két nap is eltelt két nap töltés között.

2021. márc. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok elírtam valamit

"Én is most vettem meg az elsőt (12-t), hogy mennyivel másabb mint az Android, akkor fogod érzékelni mennyire más."

Tehát hogy mennyivel más mint az Android akkor fogod érzékelni igazán amikor használod és nem akkor amikor kölcsönkéred egy percre vkitől nyomogatni, mert úgy nem ismered meg igazán.

2021. márc. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tényleg más az iPhone.


Tavaly vettem szintén használtan Xr-t és ma sem döntenék másképp.


Két napot kibír, de nem nyomkodom egész nap.

2021. márc. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy inkább S10+ veszek!
2021. márc. 27. 11:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem XR van, életem legjobb döntése volt megvenni, imádom. És igen, jó eséllyel ki fog bírni még 3 évet. 113 ezret bőven megér, de csak akkor, ha biztosan jó, újat viszont nem kapsz ennyiért, csak ha lopott. Legjobb árú GSM-ekben is 150 fölött van egy új.
2021. márc. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!