Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Repülő módba tett mobilról...

Repülő módba tett mobilról képtelenség SMS-t küldeni? Hiába fertőzött a mobil csaló SMS küldő appal?

Figyelt kérdés
2021. márc. 27. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Repülő módban nem lehet SMS-t küldeni, mert mobilnet ki van kapcsolva, telefon nincs hálózaton.
2021. márc. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
wifin lehet a telefon..egy korábbi kérdésnél pedig már ki lett vesézve ez a helyzet: https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..
2021. márc. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az hogy wifin van, az engem nem érdekel engem csakis az SMS érdekel
2021. márc. 27. 11:19
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Na most kerdezek valamit, a hacker progi adatokat tud lopni, sms tud kuldeni, akkor szerintetek meddig tart neki bekapcsolni az adatforgalmat vagy a repulomodot a hatterben?
2021. márc. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"az hogy wifin van, az engem nem érdekel engem csakis az SMS érdekel"

kedves kérdező, sikerült elolvasni a linkelt kérdésre adott válaszokat?

vagy értelmezési problémáid vannak?

2021. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fsms ***** válasza:
100%

4# nek lehet igaza.

sajnos ez a vírus átveszi a teljes irányítást a telód felett. Tehát 100% biztosan azt kijelenteni, hogy nem tud küldeni nem merném.

Amit mondtak a szakik, vírusirtó, gyári reset.

2021. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!