Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy samsung galaxy note 3...

Rena28 kérdése:

Van egy samsung galaxy note 3 clon telom! Semmi baja azon kivul hogy. Ha bekapcsolom a wifit automatikusan tolti le a frissiteseket reklamot mindenfele hulyeseget amitol ugye belassul a telo es keptelenseg netezni :/ Valaki?

Figyelt kérdés
Ez nem mindig vot igy. Sztem valamire rakattolhattam? Nem figyeltem es azota csinalja. Vagy esetleg azota miota play aruhazbol akartam letolteni a sztarban sztar os alkalmazast es nem engedte.Volt mar frissitve a telo meg ujrainditva kivettuk toroltuk a kartyan levo kepeket zeneket de semmi! Ha bekapcsolom azonnal tolti a hulyeseget! Valakinek valami otlet vagy volt mar valakinek ilyen? Elore is koszi a valaszt
2015. dec. 17. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy gyári adtatok visszaállitása lehet megoldaná a helyzetet
2015. dec. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt hol talalom a telomba ????
2015. dec. 17. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Beállitásokba kell lennie
2015. dec. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez mar megvolt most jut eszembe...parom mar csinalta :/
2015. dec. 17. 11:51
 5/7 M@teee ***** válasza:
Hard resettel lenne érdemes megpróbálkozni, vagy ha tényleg szükséges roottal.
2015. dec. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valaki ???
2016. jan. 11. 10:23
 7/7 anonim válasza:
Ki tudod a play áruházban kapcsolni az automatikus frissiteseket.
2020. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!