Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefongyártó telefonja...

Milyen telefongyártó telefonjai bírják a legtovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy két és fél éves nokia telefonom, és már háromnegyed éve olyan lassú mint a fene, és váltáson gondolkozom. Az android 10-zel kezdődött, nagyon lassú lett, sokszor azóta a menüben, és a fájlkezelőben leakad, akkor várni kell néhány percet. Szóval, nem szeretném elkövetni ugyanezt a hibát, milyen márkát, típust ajánlotok ami nem lassal le, milyenek a ti tapasztalataitok? Az árkategória 100 000 Ft.- alatt. (Ezelőtt egy nokia windows phone-om volt, négy évig használtam ÉS SZERETTEM. Nem lassult le, viszont elavult lett:() Köszönöm előre is, aki válaszol :)

2021. márc. 27. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Nyilván az Iphone-ok a leg időt állóbak.
2021. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
iPhone. Soha egyet sem kellett azert cserelnem, mert baj lett volna vele, azert csereltem oket, mert mar volt egy nagy fejlodes (iPhone 3gs-t 6s-re), aztan meg mert akartam egy ujat nagyobb tarhellyel (6s-t 8-ra). A 8-at is meg hasznalom par evig szerintem, aztan majd meglatom, melyikre cserelem le, de sosem vennek mar mast mint iPhone.
2021. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
100.000 alatt nem nagyon van iphone, csak használt régebbi modellek. Annál sztem vannak jobb újabb Androidosok is, nem mindegyik lassul be olyan hamar.
2021. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Légyszi leírjátok hány évet használtátok? Szeretnék négy évig használni egy telefont, mivel engem nem zavar hogy régebbi, csak az ha teljesen lassú.
2021. márc. 27. 20:32
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha kicsit többet adsz hozzá akkor már megvan egy régebbi modell újonnan.

Én is most vettem iphone-t mert én se szeretek két évente cserélni és majd meglátjuk meddig fogom használni

2021. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Vagy egy SE 2020
2021. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Nokia 3310. 2001 óta megvan és használja a család. Nem emlékszem, hogy bármikor bármit kellett volna csinálni vele azon kívül, hogy hetente egyszer feltöltöttük. Ja bocs, cseréltem benne egy aksik 10 éve. 20 másodperces mutatvány :D
2021. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
SE 2020-at vegyél, ha találsz.
2021. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az összes nagy márka közül a Samsung és az Apple volt a legtartósabb, pedig már sok telefonom volt. A több mint 7 éves Samsung telefonom még soha sem volt szervízben. Az akkumulátora is még kibír egy napot. Az apple telefonokkal is jó tapasztalataim vannak. Egy nagy hibájuj van: nagyon gyorsan merülnek és hamar elhasználódik az akkumulátoruk. Egyébként más bajuk nincs. Bátran merem ajánlani mindkét márkát. Megkérik az árukat, de hosszú évekig megbízhatóan fognak működni. Ha mégis tönkre megy, akkor is évekig van hozzájuk pótalkatrész.
2022. júl. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!