Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S21 vélemények?

Samsung Galaxy S21 vélemények?

Figyelt kérdés
Vett ilyet valaki? Megéri? Mi a véleményetek róla?

2021. márc. 28. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Tanulmányozd át, nagyon részletes teszt.

[link]

2021. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ma jött meg az S21+, igazából az S21 kb annyiban tér el egymástól hogy kisebb a kijelzője így egykezes ( kompakt ) telefonnak is lehet nevezni a maga 6.2'-es kijelzőméretével, és a hátlapja műanyag, de nem gagyi műanyag hanem jó minőségű műanyag. Őszintén szólva én nekem nincs bajom a műanyag hátlapokkal ha az prémium minőségű mert én ütés álló tokban hordom a telefonom, az S21+-hoz is azt akarok venni amihez úgy mint az S21-hez van előre is egy ilyen védő keret a kinézett tokból, szóval nem látom úgy sem azt hogy üveg vagy műanyag a hátulja, de ha nem tokban hordod akkor viszont tényleg jobb a műanyag hátlap mivel az nehezebben törik el mint az üveg hátlap. A kijelző mérethez visszatérve ennél csak a SONY 5III kijelzője kisebb ami 6.1'-es és az ASUS ZenFone 8 aminek meg 5.9'-es a kijelzője, szóval ha te egy kompakt de csúcsmobilt szeretnél akkor jelen pillanatban e 3 telefon közül tudsz választani ha nem szolgáltatótól akarod megvenni, szolgáltatónál a három közül a SAMSUNG lesz. Ami az akkumulátorát illeti 4000 mAh ami ilyen kijelző és 120Hz mellett szerintem teljesen rendben van, és másfél naponta elég lesz töltened, én hogy óvjam az akkumulátort a gyors töltést is kikapcsolom, vezeték nélküli töltést meg nem is használok.Én azért vettem az S21+-t mert szoktam ha nem vagyok tv közelben F1-et, Teniszt nézni vagy HBO GO-n esetleg TV GO-n filmet nézni és így fontos volt a nagy kijelző, az S21 Ultra meg túl drága volt és ezért maradt az S21+. A fotók és videók nagyon jók ( én kézi fotós módot használom amiben mindent én magam állítok be ). A sztereó hangszórók nem csak hangosak de nagyon észrevehető hogy ezek bizony AKG hangszórók mert nagyon tisztán és szépen szólnak. Töltőt nem kapsz hozzá csak egy SIM tűt meg egy töltő-adatkábelt. Ennyit tudok mondani, mivel még nincs tokom a telefonomhoz csak kipróbáltam és pár fotót készítettem vele, meg hallgattam vele jó minőségben hangszeres zenét, de ennyi, vissza is tettem a dobozába, majd fizukor veszek tokot és üveg fóliát, addig nem használom hogy ne legyen rajta egy hajszál karc sem.
2021. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megéri, és jó :)
2021. aug. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!