Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 12 vagy Samsung Galaxy...

Iphone 12 vagy Samsung Galaxy S21?

Figyelt kérdés
Melyikkel járnék jobban? Nem érdekel milyen rendszer van rajta, egyik ellen sem vagyok és mindkettő bejön. Egy árban vannak, egyikből se kell a plusz, pro, ultra verzió, csak a sima mindkettőből. Mennyivel bírja tovább akkuban a Samsung? Melyiknek van jobb kamerája? Hosszú távon melyik a jobb? (a frissítések nem érdekelnek, csak lehessen a telefont használni) Az Android felsőkategóriában is belassul?

2021. márc. 26. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Iphone
2021. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt is írjátok le lécci hogy miért azzal járnék jól. Köszi
2021. márc. 26. 15:03
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

iPhonet hasznalok az 5s szeria ota. Azota volt SE-8-10 es most 11pro. Sosem volt problema vele es a jovoben is csak Applet vennek. Fogalmam sincs milyenek az uj Androidosok,de nem tervezek valtani,mert imadom az iOST.


Szuleim,noverem es a baratnom is evek ota iPhonet hasznalnak.


Nem tudom melyiknek bir tobbet az aksija vagy jobb a kameraja,igazabol nem is erdekel. Nekem a 11pro-m brutal sokat bir egy feltoltessel (a korabbi telefonokhoz kepest) es imadom a kamerajat. Anyukam 6S-t hasznal kb. a megjelenes ota es meg mindig nem lassult be es a kameraja is tok jo kepet csinal meg 2021ben is. Igaz abban azota volt aksi cserelve,de gondolom az nem meglepo.


Roviden, +1 iPhone

2021. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Mind kettő felsőkategóriás telefon.

Próbáld ki mind kettőt és az alapján dönts, rossz választás nincs.

S21-nek jobb az üzemideje de csak minimálisan.

Kamerában hasonló a szint.

Hosszútávon egyértelműen az iPhone 12 a hosszabb support miatt, de 3-4 évet el lehet lenni az S12-el is.(3+1 év Support van ott is az 5-el szemben)

Inkább Android vagy IOS alapján döntsd el hogy neked melyik a jobb, mert tényleg nagyon hasonló telefonokról van szó.

2021. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
70%
iphone csak is sokkkal stabilabb a rendszere!
2021. márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
ájfón. azzal jobban lehet vagizni a prolik előtt.
2021. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Iphonom van, de most összehasonlítottam a Samsunggal.

Szóval a Samsungnak 8 magos procija van, ám az Iphone procija gyorsabb. A ramja a Samsungnak több, ahogyan a belső memóriája is és a kijelzője is nagyobb. Viszont az Iphonenak nagyobb a felbontása és az előlapi kamera felbontása is. A Samsungnak viszont jobb a video felbontása és van harmadik hátlapi kamerája is, sőt ujjlenyomat olvasója is van, és az akksija is nagyobb kapacitású.

De mint mondtam nekem Iphone van, szóval arról tudok igazi véleményt mondani. Direkt a simát vettem, mert tökéletesen hozza azt a szintet, amit elvárok, a pro nekem felesleges lett volna. Nagyon jó telefon, elégedett vagyok vele.

2021. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
84%

6.már megint a prolizós..

csak hogy tudd az iphone nem csak a menőzés mmiatt jobb hane mert sokkal stabilabb a rendszere...sosem volt gondom a régi 4s-el több mint 4 évig és nem lett vírusos se mint több android..

2021. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, iPhone12-t veszek akkor
2021. márc. 26. 16:43
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Almás
2021. márc. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!