Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Huawei p40...

Mit gondoltok a Huawei p40 lite-rol?

Figyelt kérdés

Ezt a telefont szeretném nagyon, csak nagyon megoszlo az emberek véleménye. Valaki mondjon róla véleményt kérlek! Jót /rosszat is. Azt már hallottam, hogy nincs rajta Google és így Google play sem, de ez tényleg olyan borzasztó? Futnak rajta a közösségi oldalak? (snapchat, instagram,Facebook)

Játszani nem játszom, de zenész vagyok, úgyhogy hangoló vagy ilyesmi kell majd. Ajánljátok? Nem?

Kérlek akkor írj, ha van vele tapasztalatod.



2021. márc. 30. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Futnak rajta a közösségi oldalak?"

Igen.

2021. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Én az előző telefonomnál megtanultam, hogy kerülök mindent, aminek a nevében benne van a "Lite" szó. Erről a modellről konkrét információm nincs, de ezek a Lite cuccok olyanok, hogy egy jónak tűnő telefont elkezdenek lebutítani. És ez valahol fájni fog. A korábbi telefonomnál a tárhely volt a szűk keresztmetszet, konkrétan megutáltam már, úgy használtam még egy évig. Egy rohadt applikációt nem tudtam már letölteni rá, pedig se fotókkal, videókkal, se játékokkal vagy más applikációkkal nem volt tele. Azóta van egy normális, nem butított telefonom, bár nem is csúcskategória, de vagy 3000 kép a telefonomon, a komplett Spotify listámat is benyalta szerintem, minden applikáció, amit szeretnék, 2 éve használom, és még mindig nincs félig sem a memória. Na ezzel már együtt lehet élni, nem korlátoz semmiben. Ezt a részét gondold át szerintem, illetve hogy neked mi a fontos egy telefonban.
2021. márc. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem manapság egy 30 ezres telefon mindent tud, amire egy átlag érettségizett magyarnak szüksége van. Ezermillió pixellel lehet bele csücsöríteni, fut rajta minden trendi oldal, és ha komolyan akarod, még diffegyenleteket is megoldhatsz rajta.

No jó, én pontosan értem, hogy a többség úgy old meg rajta difffegyenleteket, hogy tanórán kisautókkal rallizik, de akkor is.

Mi a franc az a valami egyébként, amit az a 30 ezres alap telefon ne tudna. Másképp kérdem, miért kell neked 50-60-80-150 ezres telókat venned?

Mitől leszel ezáltal boldogabb.

Na, ezen gondolkodj.

2021. márc. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
56%

"MI AZ A HUAWEI?" "jaaaaaaaaaaaaaa huawei? nagyon nagyon nagyon rendes

kapta ti ezer forintot húzsvétra

https://www.youtube.com/watch?v=CPcF5dDywQI

2021. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 persze, csak nem mindegy hogy megiszok egy kávét mire elindul a smartbank, vagy azonnal megnyílik.
2021. márc. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapja vettem meg én is az említett készüléket és meg vagyok vele elégedve. Sokáig bírja az akksi, szép képeket készít, én elégedett vagyok vele. Szerintem lehet élni Google nélkül is, nekem nem okoz semmilyen hátrányt.
2021. márc. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó telefon. Böngészőben bármi bejön. Viszont azért nem mindenkinek való, továbbá sosem tudhatod mikor lenne szükség valamelyik Google cuccra.

Sajnos a világ mobiltelefóniája olyanná vált, hogy vagy Apple vagy Google.

2021. márc. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ajánom és nem érdekel a Google mert ahogy elöttem irták lehet élni nélküle ha tanulásnál nem kell a Google
2021. aug. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!