Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet csinálni ha nagyon...

Mit lehet csinálni ha nagyon meleg a telefon?

Figyelt kérdés
Meg osztom a mobil netemet és már olyan meleg a hátulja hogy sokáig nem nagyon raknád a bőrödhöz (Huawei p30 lite). Ezt valahogyan lehet orvosolni? És nem azzal hogy ki kapcsolom a megosztást

2021. márc. 30. 22:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

"És nem azzal hogy ki kapcsolom a megosztást"


De, azzal.

2021. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
50%

én az ablaküvegre szoktam tenni az sok hőt elcisz

vagy tedd fagyasztott akármire amit találsz a hűtőben, csak tegyél rá egy törölközőt, hogy a nedvességet az vegye fel ne a telefonod.

vagy jégakku!

2021. márc. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

"én az ablaküvegre szoktam tenni az sok hőt elcisz"


Jó Isten... A különböző üvegeknek van az egyik legalacsoinyabb hővezetési tényezője a mindennapokban található anyagok közül, de ne zavarjon..


"vagy tedd fagyasztott akármire amit találsz a hűtőben, csak tegyél rá egy törölközőt, hogy a nedvességet az vegye fel ne a telefonod."


A hőnérsékletkülönbség miatt esetleg kicsapódó pára a készülékben meg kit éldekel, mi?

2021. márc. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

A Huawei ek legnagyobb hibája hogy olyan rohadt melegek lesznek mindentől hogy használhatatlan lesz én volt hogy bevagtam 2 percre a fagyasztoba nem árt neki.

Egyébként plus infó hogy lehet nagyon meleg de 40°C alatt ha ezt eleri akkor lesz csak baj ha ez alatt van kibirja és köszöni szépen jól an :)

2021. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
50%

"de ne zavarjon"

nem zavar! lehűti télen! ne légy túl okos! abból sok van itt a gyakorin és mind hülyék! :D



"A hőnérsékletkülönbség miatt esetleg kicsapódó pára a készülékben meg kit éldekel, mi?"

Azért írtam a törölközőt! Az felszívja.

A tv-m tápegységét hetekig így hűtöttem mire megjött az új. Tökéletesen működött....

Szeritnem a trollkodás helyett menj hőmérőt kalibrálni!

2021. márc. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

"Azért írtam a törölközőt! Az felszívja."


A telefon belsejéből. Aham.


"A tv-m tápegységét hetekig így hűtöttem mire megjött az új. Tökéletesen működött...."

Külsőtápos tévé? Hogyne.


"Szeritnem a trollkodás helyett menj hőmérőt kalibrálni!"

Okoskodás helyett menj Mariózni, szvsz. Egyébként kiváló játék.

2021. márc. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de fagyasztóba nem szeretném be rakni mert az egyik telefonom is meleg volt (az a nap miatt) aztán be raktam és tönkre ment :/
2021. márc. 30. 23:08
 8/27 anonim ***** válasza:
42%

"A telefon belsejéből. Aham."

hogyen kerülne oda????? előbb felszívja a törölköző....


"Külsőtápos tévé? Hogyne."

Igen, Sony W605B.

2021. márc. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
#7 mondjuk lehet nem attól lwtt hibás de nem sokkal utána romlott ek
2021. márc. 30. 23:10
 10/27 A kérdező kommentje:
L*
2021. márc. 30. 23:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!