Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet csinálni ha nagyon...

Mit lehet csinálni ha nagyon meleg a telefon?

Figyelt kérdés
Meg osztom a mobil netemet és már olyan meleg a hátulja hogy sokáig nem nagyon raknád a bőrödhöz (Huawei p30 lite). Ezt valahogyan lehet orvosolni? És nem azzal hogy ki kapcsolom a megosztást

2021. márc. 30. 22:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

"hogyen kerülne oda????? előbb felszívja a törölköző...."


A telefon belsejében szerinted légüres a tér? Vagy mit gondoltál?


"Igen, Sony W605B."

Valóban. Csak ezek a tápok kvázi légmentesen zártak, és a gyár száraz levegőjét tartalmazzák, abban nemigen fog lecsapódni semmi. De mindegy is.

2021. márc. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

figyelj szervizmérnök! én elhiszem hogy durva okos vagy

de nem az a lényeg, hogy lecsapódik-e a táptéglában valami vagy nem! Hanem az, hogy a hűts hatására működőképes maradt és nem dobta a tv a hibajelet! vili?

2021. márc. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Mint írtam az előbb, azok a külső tápok nem igazán veszélyeztetettek ilyen téren. De a kérdezőnek telefonja van. De gondolom a nagy "tanácsadásban" már elfelejtetted.
2021. márc. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
te kérdeztél rá!
2021. márc. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Ez így igaz. Viszont azt is leírtam, hogy egy olyan eszköz teljesen máshogy viselkedik, mint egy telefon. A táptémát ezzel lezártnak tekinthetjük, csak te nem tudtad még elengedni.
2021. márc. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

páralecsapódás szempontjából mi a különbség egy tápegység és egy mobiltelefon között?

szvsz semmi.......

2021. márc. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

"páralecsapódás szempontjából mi a különbség egy tápegység és egy mobiltelefon között?"


Olvasd el mégegyszer, leírtam már mindent.

2021. márc. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Fú emberek, komédia olvasni :D


Kérdező:

[link]


Nem drágák, talán egy próbát megér.

2021. márc. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"Fú emberek, komédia olvasni :D"

szerinted miért csináljuk? :D

2021. márc. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

"szerinted miért csináljuk? :D"


Én például azért, mert nem szeretném ha a kretén válaszaid miatt tönkremenne a kérdező telefonja. Ha szerinted ez akár távolról is emlékeztetne bárminemű komédiára, nos, az szomorú.

2021. márc. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!