Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Más se tud spotifyrol zenét...

Más se tud spotifyrol zenét megosztani instagram storyba?

Figyelt kérdés

Pár hete még működött, zenénél a megosztásra kattintva átdobott instára és lehetett azonnal posztolni. Most viszont amikor átdob instára, elveszti a zenét, csak a sima történet létrehozás felületet látom. Ha a megosztási lehetőségeket nézem, insta story nincs is közte, csak insta direct. Ez utóbbi működik.

Mi lehet a gond? Alkalmazásokat frissítettem, újra telepítettem. Egy másik alkalmazasbol próbáltam még ki, az ott megjelenő videót insta storyba osztani, ott is elveszti a videót mire átvált instara. Telefonommal lehet a gond? Honor 20-as.



2021. ápr. 2. 18:29
 1/6 anonim válasza:
Nekem sem jó, de akkor megnyugodtam hogy nekem sem a telefonom a ludas.
2021. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Lehet összefüggésben van a múltkori insta leállással, bár a napokban zenészektől/zenekaroktól láttam így megosztva dalokat. Remélem idővel helyreáll majd, ezek szerint az instagram alkalmazás a ludas.
2021. ápr. 2. 19:24
 3/6 anonim válasza:
100%
Úgy fog működni, hogyha megpróbálod, és csak simán a sztori készítőt nyitja meg, hogy ablakok/alkalmazások közötti váltással rögtön átlépsz újra a spotifyra, tehát elméletben megnyitva hagyod a story funkciót. Legalábbis nekem sokadik storyból kilépés után így is megpróbálva sikerült. Tehat első megosztási kísérletre megnyitja a sztorit, ezt így hagyom, és vissza váltok spotifyra, akkor másodjára már beilleszti.
2021. ápr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Basszus és tényleg :oo

Nagyon köszönöm 3-as!

2021. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azta #3-as, egy zseni vagy! Koszi szepen!!!!
2021. ápr. 3. 12:51
 6/6 anonim válasza:

Szívesen! :D

Mire rájöttem, beleőszültem, de úgy látszik most épp ez a megoldás.

2021. ápr. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!