Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Automatikus zenelejátszás...

Automatikus zenelejátszás Spotify-ról FM transmitteren keresztül. Hogyan állítsam be?

Figyelt kérdés

Tiszteletem! A helyzet röviden: Spofity-ról szoktam zenét hallgatni az autóban. Pár éve vettem egy FM transmittert, és a legjobban az tetszett, hogy a telefon ahogy csatlakozott rá, a Spotify rögtön magától indította is, amit legutóbb hallgattam. Ez így baromi kényelmes volt, mert nem kellett ezzel külön foglalkozni, miközben indultam valahova.

Az utóbbi időben viszont nem indul el magától. Közben új transmittert is vettem, mert a régi megadta magát, de a telefonon is volt szoftverfrissítés. Nem tudnám megmondani, melyikkel lehet összefüggésben, de azóta csatlakozik ugyan, viszont a Spotify lejátszás nem indul el, azt nekem kell külön megtennem. Nem vagyok egy nagy Android szakértő, de gondolom a telefon beállításai között kellene keresni a megoldást, hogy a transmitterhez való csatlakozás után a Spotify automatikusan elinduljon.

Hálás lennék minden ötletért.



2021. febr. 4. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
2021. febr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de azon kívül, hogy a srác 6 perc 45 másodpercen keresztül mondja, hogy ezzel az applikációval zenéket lehet hallgatni, sok hasznosat nem tudtam meg belőle. De az ötlet, hogy youtube-n is keressem a választ a kérdésemre, nem rossz, úgyhogy köszi.
2021. febr. 4. 09:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak azért indult el magától, mert félbeszakítottad a zenelejátszást mikor leállítottad a kocsit? Mint mikor az ember kihúzza a fülhallgatót, és akkor is leáll a zene. Én direk a spotify miatt vettem bluetooth-os rádiót a kocsiba, de annál soha nem indult el a zene, mikor csatlakozott a telefon, hanem pause-t mutat a kijelző, és nekem kell mindig elindítani.
2021. febr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem, tök mindegy volt, hogy futott-e a Spotify, félbeszakítottam-e zenét vagy bármi. De majd próbálkozok ezzel is, hogy elindítom, előtte, és megnézem, hogy folytatja-e, ha csatlakozott a transmitterrel. Csak ez már olyan dolog, hogy hozzá kell nyúlni, akkor meg mindegy, hogy mikor nyúlok hozzá.

Magam is meglepődtem, mikor először tapasztaltam, hogy akármikor csatlakozik az autóban a transmitterhez a telefon, már megy is a zene magától. Gondoltam, van erre valami beállítási lehetőség, hogy csinálja-e ezt vagy sem, és egy szoftverfrissítés során elállítodhatott. Erre keresem a választ többek között.

2021. febr. 4. 12:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Telefont állítsd be,!
2021. febr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, de a telefonon mit? A Spotify beállításoknál nézelődjek? Vagy a Bluetooth? Vagy a háttérben futó programok? Vagy mi? :) Itt akadtam el.
2021. febr. 5. 10:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Pancser vagy aszt kész!
2021. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ne mondj ilyet, megbántasz. :(
2021. febr. 6. 12:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó már?
2021. febr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!