Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom 4G net csomaggal...

Telekom 4G net csomaggal valóban ha lefogy a net, akkor is lehet korlatlanul használni az instagramot,facebookot?

Figyelt kérdés
Nem tudom igy van-e, mert nekem ugyanúgy számolja a fogyasztást, amikor ezeken az appokon vagyok. A Telekom oldalán viszont az van, hogy elvileg néhány alkalmazas korlátlant kap.

2021. ápr. 3. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem számol fel adatot, ha facebookozol, de a videó és a külső beágyazott tartalmak igen.

(Pl videónézés, videochat, hanghívás Messengeren, stb)


Ha elfogy az adatod, a bennefoglalt "korlátlan" dolgokat sem tudod elérni.

2021. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak addig ,,korlátlan”, amíg van adategyenleged.

És ahogy az előző írja, lényegében semmit nem tudsz csinálni Facebookon a sima böngészésen kívül, mert a videók és egyebek már fogyasztják.

2021. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ha elfogy az adatkeret, a korlátlan alkalmazásokat sem lehet tovább használni.

Viszont végszükség esetén van egy mentőöv. Havidíjasoknak ingyen jár a telekomnál havi 50 Mb adatforgalom. Ez a Telekom alkalmazásban "rendelhető" meg, havi egy alkalommal. Igaz, hogy nem sok az 50 Mb, viszont vele együtt a korlátlan alkalmazások is újból menni fognak, csak akkor másra nem szabad használni.

2021. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat, oh, logikus is egyébként amit írtok :)


Viszont most ahogy nézegetem, amikor Instagramozok (van még majd 2G netem hátra), akkor ugyanúgy számolja a megabajtokat. Ez így kell legyen?

2021. ápr. 7. 06:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Lefogyott az adatforgalmam (szerencsére holnap újra indul). Teszteltem a gyakorlatban is, nem megy vele semmi sem, tehát az Instagram és a Facebook sem működik, miután lefogyott az adatkeret.


Az instagramon (és facebookon) csak a szöveges és fényképes tartalmak nem számítanak bele az adatforgalomba. Az egyéb ún. beágyazott tartalmak igen, ilyenek pl. a videók, vagy az oldalon megjelenő hirdetések (reklám bannerek). Valamennyi adatforgalmat mindenképp fognak generálni ezek az alkalmazások, csak kevesebbet (ha nem videózól, akkor lényegesen kevesebbet, mint normál esetben).

2021. ápr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!