Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkumlátor hiba,hogy használt...

Akkumlátor hiba,hogy használt Lenovo S1-es okostelefon töltéskor világot,de ha megakarom nézni a töltséget nem jelzi ki,meg ha leveszem a töltőről a bekapcsolo gombot erösen nyomva nem reagál?

Figyelt kérdés
A jelenségek ujak nekem,tegnap kezdődőt minden és 2020 májusában lett vásárolva.Soha nem csinált ilyeneket,a készülékre vigyáztam,nem dobáltam,nem ejtettem le,nem használtam,poros,földes,vizes területen

2021. ápr. 3. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
12%

Újként vásároltad?

Amúgy nem célszerű úgy tölteni, hogy este töltőre, reggel leveszem és 10-15%-ra merülve teszem csak töltőre.

Ezzel csökken a töltési (tölthetőségi) ciklusok száma..

2021. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Újként vásároltad?"


Használt, ahogy a másik kérdésben írta.



"Ezzel csökken a töltési (tölthetőségi) ciklusok száma.."

Or not.

2021. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Képtelen vagy elhinni, hogy ahogy sokminden másban, úgy a telefonokban is vannak "kopóalkatrészek", igaz?


"bekapcsolo gombot erösen nyomva"

Felesleges erősen nyomni, az vagy be van nyomva, vagy nincs.

2021. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm asok választ.mindenkinek,ment a zöld gomb
2021. ápr. 3. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Tulajdonképpen mindegy, mennyin tesszuk töltőre, mert hamarabb fogod cserélni a telefont, minthogy elromlana az akksi teljesen.
2021. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!