Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia X6 16GB tulajdonosok....

Nokia X6 16GB tulajdonosok. Mik a tapasztalatok a telefonnal kapcsolatban? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én most akarok ilyet venni csak egyszerűen nem tudom eldönteni hogy kell-e vagy sem :( Azért kéne mert nagyon sokat sms-ezek és hagyományos módon (egy gombot 25 milliószor kell megnyomni) már nagyon unom az sms írást itt meg ugye van qwerty billentyűzet és gyorsabb lenne
2010. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

5800 klón, ugyanaz a sz*r vas van alatta. Lassú. Rezisztív kijelző. Max HSDPA, sz*r wlan antenna. Eröltetett symbian rendszer. A "comes with music" szolgáltatást is ki kell fizetned, nélküle nem kapod meg a telót.

Nézz valami androidos telefont inkább

2010. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jó teló (nem 5800 clone inkább hívd 5800 v2 nek) mert jobb mint a 5800 én is ilyet akarok venni az árát nem éri meg várni kell mig lemegy. de a legtöbb jó telo se éri meg az árát.
2010. aug. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

comes with music hál' istennek ebben már nincs benne!:)


5800 mii??:S

2010. aug. 21. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:
régen 5800 at akartam venni de mondták h rezitív sz@r :S meg hát x6 ba kam is jobb. majd olyan szeptember eleje vagy aug vége fele veszek 1et azt majd írok véleményt :D
2010. aug. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!