Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SIM kód - PUK kód problémában...

SIM kód - PUK kód problémában tudnátok segíteni légyszi?

Figyelt kérdés

Véletlenül a másik telefonom SIM kódját írtam be háromszor, így a telefonom most a PUK kódot kéri. Megtaláltam a hozzávaló PUK kódot, amit el is fogad, viszont a beírását követen azt kéri, hogy adjam meg egy új SIM kódot. Amikor megadom az új SIM kódot, visszadob a PUK kódhoz. Onnan látom, hogy jó a PUK kód, hogy továbbra is 10 próbálkozást ír.


Veletek már volt hasonló? Hogyan lehetne ezt megoldani?


Köszi előre is


2021. ápr. 4. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az új pint kétszer kéri, nem azzal kevered? Egyébként célszerú új pinként az eredetit megadni és minden változatlan marad.
2021. ápr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Igen, az új PINt kétszer adom meg, de valamiért visszadob a PUK kódhoz. Esetleg ennek nem tudod az okát?

2021. ápr. 4. 17:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Passzolom, próbáld másik telefonban.
2021. ápr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fsms ***** válasza:
100%
Van mobil hálózat amikor próbálod?
2021. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintem mobilhálózat csak akkor van, ha aktív a SIM. A térerő helyett azt irja hogy 'Zárolt SIM'


Ment mindenkinek a zöld

2021. ápr. 4. 20:16
 6/8 Fsms ***** válasza:
100%
Ok, a legjobb ha beugrasz a szolgáltatóhoz ott rátudnak nézni mi a gond
2021. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

" a másik telefonom SIM kódját írtam be"

Ezek szerint van több számod. A megfelelő műanyaglapról olvasod puk kódot? A sim sorozatszáma szerepel a kitört simen és a műanyaglapon is, ezzel ellenőrizhető.

2021. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma voltam bent a Telenornál, kiderült mi volt a baj. A kártyámon a PUK kódot nem kapartam le teljesen, így az utolsó számjegyet nem láttam, tehát egyel kevesebb számot írtam be, mint amennyit kellett volna... Jó nagy hülye vagyok, köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2021. ápr. 6. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!