Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tanulást segítő alkalma...

Milyen tanulást segítő alkalmazások vannak?

Figyelt kérdés

Egy videóban láttam pl a Forest alkalmazást ezt például hogy kell/érdemes használni? Milyen alkalmazások vannak még, amik segítséget nyújthatnak a tanuláshoz?

(a megtanulni egyik sem fogja helyetted és társai válaszokat adok inkább ne írjanak!)



2021. ápr. 4. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Olyan, hogy félrerakod a telefont amíg tanulsz, és az anyagra koncentrálsz.

Amíg bármilyen kütyü van a közeledben, azon fogsz kattogni, és nem figyelsz kellően.


Én pl. elektronikus jegyzetből tanulni se tudtam, mindig elkalandoztam valahova, úgyhogy én mindig nyomtattam.

2021. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Igen, pc-n, vagy telefonon nem lehet tanupni, mert a sok program/app elvonja a figyelmet.
2021. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Youtube-n keress rá "hatékony tanulás" kulcsszóval a videókra, szerintem többet ér mint alkalmazás.

Domján Lászlónak is van fent egy háromrészes anyaga erről, meg egyebek is e témakörben.

2021. ápr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Érdekes, én nagyon sokat tudtam tanulni telefonról és szgépről is. Ezek szerint nem vagyok ember, hanem valami ufó...


Vannak time management appok és addonok olyanoknak, akiknek nincs meg a belső akaratuk, önfegyelmük ahhoz, hogy koncentráljanak.


Programozás, foton fizika, pszichológia, villamosságtan, kézművesség, gasztro, nyelv tanulás, kerékpáros trükkök, egészséges életmód. Ezekre haszáltam ezeket az eszközöket és már sikerrel.

2021. ápr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Ehhez nem kell alkalmazás, csak fejben dől el.
2021. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Plurar, Lynda, Lingoda...


0%

2021. ápr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
#1 nem a jegyezt hibája, hogy erre alkalmatlan vagy.
2021. ápr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

#1


mégis lediplomáztam :)

2021. ápr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!