Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone mobilokból melyik a...

IPhone mobilokból melyik a jobb, a sima 11 vagy az Se 2020 vagy XR?

Figyelt kérdés

Nem értek ehhez. Főleg 2 kilo körülit nézek. De hogy melyik ezek közül jobb, strapabíróbb, kényelmesebb?

Főleg a kamerája miatt keresek, de azt értem h nem a mpx a lényeg, de akkor mi...



2021. ápr. 5. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kamera számít akkor 11 mindenképp.
2021. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a sima 11-et venném, mert az SE nekem nagyon pici. Az XR jó, de a 11 jobb.


Itt egy összehasnolítás a három telefonról: [link]

2021. ápr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

11-et próbáltam, XR telóm van, SE 2020 a céges telom szóval tudom miről beszélek :DDDDD

Igazából az XR az SE-hez képest nagyobb aksit és nagyobb kijelzőt tartalmaz(nálam ez előny)


SE előnye, hogy a 11 belseje van benne és több selfie mód van benne!


Hátlapi kamera szempozjából ugyanaz!


Szóval a 11 mindenben jobb, csébe drágább, szóval ha van elég pénzed azt vedd!

2021. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A SE 2. gen-ben hardveresen pontosan ugyanaz a kamera van mint az iPhone 8-ban. Amivel többet tud annál azt szoftveresen tudja.


"SE előnye, hogy a 11 belseje van benne"

ez a processzorra igaz, semmi másban nem egyezik a 11-el.... Nem véletlenül 80k-val több az induló ára. Nem fognak neked ennyivel olcsóbban odaadni egy 11-et :D

2021. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

SE 2020 at használok már július óta

hetesről váltottam

a sebbeség durván jobb meg úgy erőben mindenben

akksi nyilván akkor bírja az 5 óra képernyő időt ha 100 ról csutkára meríted de olyan senki nem csinál , asszem szóval számolj kevesebbel

nekem elég mivel hogy nem érek rá állandóan telefonozni itthon meg van pc meg xbox. Nekem az üzemidő elég

kamera jobb ami nyilvánvaló rátesz a komolyabb képfeldolgozó egység vagy minek nevezik pontosan. Tetszenek nekem ezek a portré módok ami durva hogy a drágább xr ből kimaradt.

Méretileg nekem jó.

Mást per pillanat nem tudok mondani ami lényeges mert nagy esetbe mindenki ugyanarra használja a telót szóval arra amire kell bőven elég.

Csak azért vettem mert nekem bejön az ios de azt énis belátom hogy a hardver meg az operációs rendszer miatt jobb az androidos társainál ami kb ugyanennyibe kerül de minden másba a konkurenciát jobbnak tartom. De ha olyan vagy mint én hogy csak 2 évre veszel telót akkor érted mire akarok kilyukadni :D

2021. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 HappyGuy DJ ***** válasza:
26%
Ez az emberektől függ de szerintem az se 2020.
2021. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

A 11 re is sok olyat olvastam, hogy igazából ennyi pénzért semmi extra.

Nem tudom mit tegyek, 200 ezer körül vennék telegont,

Tud valaki ennyiért jovbat mint az IPhone 11? A Huawei nalam kizarva már.

Elsősorban legyem gyors és a kamera a lényeg a család fotózása érdekében (Kisgyerekes család) hogy éles legyen.

2021. ápr. 17. 15:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Kár, hogy a Huawei ki van zárva, mert én ha fotós telefont keresnék azt venném!

Esetleg még a Samsung galaxy S20 FE lehet jó, de szerintem akkor is iPhone 11/XR, ha kisebb méretes szereted akkor SE2020!

2021. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!