Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet Lenovo mobilra...

Miért nem lehet Lenovo mobilra újabb Androidot telepíteni?

Figyelt kérdés
Különböző szoftverek újabb Androidot igényelnének, de nem tudok újabbat telepíteni (még régi 4. valanyas van rajta).

2021. ápr. 6. 13:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert elavult.
2021. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%

Mert a Lenovo nem hoz rá újabb szoftver/rendszerfrissítéseket, amiket te letölthetnél rá.

Lehet a telefon maga a paraméterei miatt sem bírná a fejlettebb Android rendszereket.

Üdv.

2021. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert az újabb szoftverek rendszerint nagyobb erőforrás igényűek és nem vagy nem elfogadható sebességgel futnának a régebbi eszközön a telepítendő alkalmazáskról nem is beszélve.
2021. ápr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudsz rá újabbat telepíteni? Mert nem engedi a rendszer a frissítést? Ha igen, akkor mondanám, hogy rendszert sosem meglévő rendszer alól telepítünk. Nézz utána neten hogyan kell, van több ezer írás/videó. 20 éve PC-re is lehet Win10-et rakni, régi Androidos telefonra is lehet újabbat. Én pár hónapja telepítettem egy régi Motorola-ra, amin gyárilag KitKat volt, Android 10-et.
2021. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

#4

a lenovoknak kevés a támogatottsága még az XDA-n is, ha nincs port rá, cseszheti

esetleg a lineageos felmehet rá

2021. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves Lenovo telefonról beszélünk ? Nekem van 5 éves Lenovo telefonom.
2021. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A536-os telefon, kb. 8 éves. Minimum 6-os Android kellene rá ahhoz az alkalmazáshoz ami nekem kellene. Ha valaki tud egy linket, hogy hogyan kell "nem meglévő rendszer alatt" telepiteni azt nagyon megköszönöm. Nem valami bonyolult alkalmazást akarok telepitene, csak egy belépőkód generátort.
2021. ápr. 6. 17:19
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Készülj fel, hogy ha lehet is, nem valószínű, hogy lesz Play Store.

[link]

2021. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%

Android 8 elvileg rámegy.

Rootolni kell, utána TWRP telepítés, aztán mehet fel a lineageos 15.1.

Ez azért nem öt perc lesz, szóval jobb, ha elviszed egy hozzáértőhöz.

2021. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Azért előtte nézz utána, hogy elég lesz-e a hardver az alkalmazáshoz, különben semmi értelme az egésznek.
2021. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!