Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amikor csatlakoztatom a...

Spydey kérdése:

Amikor csatlakoztatom a telefont a Pc-hez, akkor a fényképek vagy kamera mappában, nem jelennek meg a fotók/képekről a MINIATÜRÖK. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Amikor csatlakoztatom a telefont a Pc-hez, és megnyitom a telefon tárhelyeit, akkor a fényképek vagy kamera mappában, nem jelennek meg a fotók/képekről a MINIATÜRÖK. Helyette csak egy sima fénykép ikon látható mindegyikről, még akkor is ha a nézetet átállítjuk ,,nagy,, vagy ,,extra nagy ,,ikonra. Miért van ez?”

#fénykép #miniatűr #fénykép megjelenítés #mobil csatlakoztatás #fénykép ikon #telefon csatlakozás a pc-hez
2021. ápr. 7. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen fajta telefon?

A képek nem mindig abba a mappába mentenek.

2021. ápr. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy nokia 5.4-es. Próbáltam már úgy is hogy a telefon memoriába mentse a képeket, úgy is hogy az SD kártyára, de hiába. Az USB csatlakoztatásakór a fájl átvitelt szoktam használni, de próbáltam már a többit is és úgy is ugyan az a probléma.
2021. ápr. 10. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!