Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone, Akku állapota: szerviz...

Iphone, Akku állapota: szerviz, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

3 hónapja vettem a készüléket újonnan, van is rá garancia, eddig kiírta hogy 100%-os az akku állapota, pár napja azt írja hogy nem tudja megállapítani az akksi állapotát, és hogy szervíz.

Nem vettem észre hogy gyorsabban merülne,

ezt miért csinálja?



2021. ápr. 7. 11:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak annyit csinált nyáron az akkum XS-ben, hogy gyorsabban merült a kelleténél, és garanciában cserélték, full ingyen az iCentre-ben... Ne vakogjunk már hülyeségeket, ha azt se tudjuk, hogy hány óra van délben. :)
2021. ápr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

erdekes akkor olvasni tudsz csak ertelmezni nem

szep lenne ha apple akkura nem valalna garit mig mas gyartok valalnak ra

te torodj bele ha akku hibas egy appled, de mast ne vegyel ra erre

2021. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Nem mai modell, ki tudja hány éve porosodott a polcon, oda lett a sok állásban. Vidd hivatalos szervizbe, ki kell cserélniük.
2021. ápr. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!