Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A szolgáltatótól megvásárolhat...

A szolgáltatótól megvásárolható telefon kártyafüggetlen ???.

Figyelt kérdés
Valahol olvastam azt hogy a szolgáltatóknál mint Telekom, Telenor, Vodafone kötelezővé teszik azt hogy a tőlük megvásárolható telefonok kártyafüggetlennek kell hogy legyenek, na most ha pl én Telekomos vagyok és nem feltöltőkártyás telefonom van hanem előfizetéses vagyok akkor ha egy másik szolgáltatótól veszek telefont pl mert a Telekomnál nem kapható, akkor ha a Telekomos SIM Kártyát kiveszem a régi telefonomból akkor az működni fog az új telefonba ami egy másik szolgáltatótól van ami szintén előfizetésre vennék de mindenféle díjcsomag nélkül ???, a Telekomos előfizetésemben lévő internetet és telefon hívásokra vonatkozó dolgok megmaradnának ???, pl: 6GB net, korlátlan hívás 30-as és vezetékes szám esetében, és a család barát opció megmaradna ???.
2021. ápr. 7. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, ilyen nincs. Legalábbis én még nem hallottam róla. Maximum a saját számodat viheted át másik szolgáltatóhoz.
2021. ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező függetlenül adni a telefont, de kötelező ingyen kifüggetleníteni, ha lejárt róla a hűségidő. Tartsd meg a számlát, mert kelleni fog hozzá.
2021. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"előfizetésre vennék de mindenféle díjcsomag nélkül"

ezt hogy? :D

Csak akkor van ilyen ha egy összegben kifizeted a telefont


hú ember bele vagy te keveredve mint kismacska a házicérnába....


Amit te szeretnél az úgy tudod megoldani, hogy

- A Telekomnál lévő mostani előfizetésedet megtartod.

- Veszel a vodafone-nál egy készüléket

- ha ez a telefon korlátozott csak vodafone-ra, akkor kéred a feloldását. Ezt ingyen köteles megcsinálni a voda

- Amikor megvan beleteszed a Telekomos kártyát és örülsz.


Persze ha a vodánál részletre akarod venni a telefont, akkor kell hozzá előfizetés is, tehát fizetned kell a vodás előfizetést - amit nem fogsz használni, a telefon részlteit és a telekomos előfizetést is.


Természetesen a telekomos előfizetésed esetében minden eddigi kedvezmény és miegyéb megmarad!

2021. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi az értetlenkedésemet, de jobb valamit megkérdezni mint sem csak úgy tudatlanul intézni valamit, köszönöm mindenkinek a segítséget.
2021. ápr. 7. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:

"ha ez a telefon korlátozott csak vodafone-ra, akkor kéred a feloldását. Ezt ingyen köteles megcsinálni a voda"

Miután ki lett fizetve a telefon, természetesen.

2021. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

semmi gond, kérdezz bátran! tényleg jobb mint kifizetni 2 éves kötbért.


Ez vajon vicces?:

jogos, kifejthettem volna mit jelent az hogy "Veszel" :D

2021. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!