Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhonosok! Hogy hallgattok...

IPhonosok! Hogy hallgattok zenét a telefonotokon? Megveszitek az airpods bluetooth fülest 70 000- ért, vagy van olcsóbb megoldás is?

Figyelt kérdés
Nekem van egy 6S de vettem egy sencor fülest azzal állandóan ki be csatlakoztatja magát illetve nincs teljes hangzás, megfeltételezem, nem kompatibilis vele.

2021. ápr. 9. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem valószínű hogy a füles hibás, inkább az iPhone (ami a típus alapján akár 5 éves is lehet) csatlakozója elöregedett. De a Sencor egy nagyon gagyi márka, annál kicsit minőségibbet vennék.

Ami viszont biztos, hogy nem "direkt" van ez, és nem KELL airpods-ot venned!

2021. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Én a hozzáadott gyárit használom, de vettem mellé egy vezetéknélküli lenovot is, 5 ezerért.
2021. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Morzsi007 ***** válasza:

A gyári (vezetékes) earpods sem szól rosszul, szerintem 100x jobb, mint a Sencor, amit használsz. Lehet nem dugtad be megfelelően a jack dugót. Ha meg vezeték nélküli, akkor meg nem jó a fejhallgató, gyenge vagy hibás bt modul van benne. Van 30000-ért JBL bt fejes, de még olcsóbban is, van 1000 alternatíva. Vezetékesből még olcsóbbat lehet kapni.

Nekem volt airpods-om, most Sennheiser bt fejest használok, de inkább vezetékkel, ha jobb minőséget hallgatok. Munkahelyen gyári earpods előkerül sokszor. Az is elég oda.

2021. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én megvettem az AirPods-ot és szerintem nagyon megérte. Azpnnal párosodik a telefonhoz, kényelmes, jól szól és tartós
2021. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kedves 1-es, köszönöm a választ, a teló amúgy kicsit kontaktos is és 15-ért vettem, nyílván az állapota miatt adta ilyen olcsón. :) skullcandy-t is vennék mert egyszer bevált csak most azért vettem sencor-t mert válságban vagyunk idén.
2021. ápr. 9. 15:42
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
A skullcandy sem valami jó... a xiaomi fülesek pl nagyon jó ár érték arányban vannak.
2021. ápr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt jack hibás 6s-em egy időben (az is az ára miatt szóval szerintem releváns lesz számodra is). Én vettem hozzá egy lightning csatlakozós gyári (vezetékes) fülest valami 4 vagy 5 ezer forintért, szerintem az árához képest meglehetősen jól szól, és a lightning csatival valószínűleg sokkal kevesebb baj lesz.
2021. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

35 be vettem sony fülest

egyszer kellet párosítanom

azóta se

nyilván csak én értek hozzá és mindenki más egy csődtömeg

2021. ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8: szó sincs róla, hogy hozzáértés kérdése. szimplán kifogtam egy hibás iphone-t és a kompatibilitás kérdése nagyon érdekelt.

7-es köszönöm, igazad lehet sőt mindegyikőtöknek. megnyugtattatok, hogy nyugodtan lehet a következő telefonom is iphone és nem kell költenem soktízezreket fülesekre. :)

2021. ápr. 12. 09:03
 10/10 Morzsi007 ***** válasza:
Most kapható bt fejesek szinte mind kompatibilis az iphone-okkal, okos telefonokkal. Ha a Sencor márkájú fejes vezeték nélküli csatlakoztatása nem sikerült vagy nem stabil, akkor ott a fejes lehet a problémás.
2021. ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!