Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy vadonatúj akkumulát...

Vettem egy vadonatúj akkumulátort az okostelefonba, megis gyorsabban lemerûlt, mint a régi, pedig az se bírta 1 napnál tovább. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy túl sokat használod, vagy valami gagyi akksit vettél.
2021. ápr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
PC boltban újonnan lett vásárolva. A telefont nem használtam csak toltőn volt. Ki van kapcsolva net, Wi-fi rajta.
2021. ápr. 9. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vettem én olyan akkut, hogy a telefont sem lehetett bekapcsolni 14 órás töltés után.Magyar webshopban.
2021. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"PC boltban újonnan lett vásárolva. "

Náluk kell jelezni a problémát.

2021. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

valoban jelezd, garizd

ezekkel az akkukal az a gond foleg ha minel regebbiek hogy csak ott allnak magukban akar sok evet is, nem feltetlen ellenorzik oket, es nem is erdekli oket hogy is lettek tarolva, gyartok nem kuldhetik ki az akkukat csak feltoltve mivel arra szamitanak hasznalva lesznek eleg hamar

de idovel meg nem gyartanak mar ugysem, hivatalos gyarit

igy sokszor jobb az utangyartott vagy a hasznalt jo alallapotu inkabb, beepitos ey cserelhetos is

2021. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

amugy ha nem sikerul gariznod probalgasd mivel neha legalabb minimalisan hasznal, neha meg nagyon is

hogy lemerited teljesen es feltoltod aztan teljsen es ezt joparszor

aztan pedig normalisan hasznalod (illetve igazabol a fentebbi is ebbe tartozhat ha nalad igy megy)

de ha semmi akkor ez bukta volt

2021. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!