Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen lehetséges gondja...

Milyen lehetséges gondja lehet az okostelefon aksijának, ha a készülék igen hamar lemerül?

Figyelt kérdés
A telefonom Samsung Galaxy típusú, használt eszköz, de az akkumulátora új. Viszont az utóbbi három napban az aksi elkezdett túl hamar lemerülni. Most is tegnap este 10kor feltöltöttem, reggel hatkor már úgy találtam, hogy lemerült. Próbáltam most átfogó tisztítást végezni, letöröltem nem használt fájlokat és alkalmazásokat. Nincs túl sok dolog rajta.

2018. júl. 16. 07:52
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Akkor nem jó az akksi.
2018. júl. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolom, de vajon milyen oknál fogva?
2018. júl. 16. 09:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Pl gyárilag hibás
2018. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Van úgy, hogy gyárilag rossz, vagy sokáig tárolták mielőtt megvetted.
2018. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Reméljük, hogy tényleg az aksi a hibás. Én csak a saját problémámat mesélem, 3 aksit cseréltem hasonló okból, mire a negyedik jött volna az egész készülék halt meg (2 éves volt a drágám!) azt mondták alaplap. Szóval nem az ördögöt akarom a falra festeni, de mindenesetre jobb megijedni...ments le mindent! Bár az okosok lehet, hogy tudnák, hogy mi zabálja az aksit! Drukkolok!
2018. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!