Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikért kell fizetni az iphonnál?

Mikért kell fizetni az iphonnál?

Figyelt kérdés
Eddig még nem volt iphon telefonom és most szeretnék venni, de mindenki azt mondja, hogy olyan dolgokért kell fizetni amik az androidnál ingyenesek.

2021. ápr. 10. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
App Store Alkalmazások.
2021. ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Például melyek ezek az alkalmazások?
2021. ápr. 10. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
TheoTown, Pou, stb...
2021. ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjon példát az a mindenki ha kérhetem!

Azok az alkalmazások amik andoirda ingyenesek, azok iPhonera is azok.

Ami appok droidon fizetősek azok iPhoneonon is fizetősek (Más kérdés, hogy rá lehet erőszakolni a droidon egy fizetős appot ingyen, aztán vagy vírusos lesz vagy nem)

Vannak olyan appok ami ingyenesek, de néhány funkciójukat csak fizetés, előfizetés után lehet használni, gondolom droidra is vannak ilyenek. Például a nyelvtanító appok, vagy játékok.


Zenét, filmet lehet vásárolni iPhoneonon, de lehet rá ingyen is tenni. Csengőhangot is lehet ingyen.


Ha nem kell valami nagyon speciális app akkor gyakorlatilag lehet teljesen ingyen is használni az iPhonet.

Én az elmúlt 2 évben egy spéci térkép appot vettem meg pénzért, mert szükségem volt rá.

Most végigpörgettem az első 100 fizetős appot listáját és hát egy sincs ami kellene...

2021. ápr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

téged jól átvertek xd

4 es jól leírta

hozzá nem értők tényleg nem tudnak rá ingyen zenét filmet... rakni

nekem sikerült mert nem voltam lusta egyet googlezni

de androidon is tudsz ugyanugy pénzért filmet zenét meg többit venni

kiváncsi vagyok melyik alkalmazásokra gondoltak azok akik azt mondták neked hogy pénzbe kerülnek

2021. ápr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!