Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Digi mobil internetre +...

Digi mobil internetre + telekomos sim minden másra jó opció szerintetek?

Figyelt kérdés

A jelenlegi 2019es díjcsomagom: korlátlan beszégletés hálózaton belül + 2gb net + korlátlan whatsapp/spotify/fb/ig 3700 ftért. Nézegettem az új díjcsomagokat:


korlátlan hálózaton belül: csak ez 2900 ft + legolcsóbb net 4gb 2200 ft.



Vagy megtartani a jelenlegit 3700ért, és igényelnék egy digi mobil maxot, 30 gb net 1500ftért...



2021. ápr. 10. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Én mennék a Digihez, a Telekomot meg lemondanám. Nem járok olyan helyen ahol nincs lefedettségük, max út közben akadozna, de azt kibírom.
2021. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azért a telekom egy világszerte jelenlévő vállalat, azt semmmiképp nem szeretném.
2021. ápr. 10. 13:05
 3/7 savanyújóska ***** válasza:
Ha a jelenlegi nem elég, akkor a legjobban a Telekom telefonnal (2900) és a Digi nettel jársz, hidd el, nem fogsz váltogatni szívesen a simek között csak a mobilnet miatt. (Nekem is van kettő, és nem igazán váltok, ha nem muszáj.)
2021. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bp-n mennyire stabil a digi?
2021. ápr. 10. 15:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon! Mondjuk itt a (1222) Nagytétényi út 50 környékén semmi, de egyébként máshol ilyet nem tapasztaltam.
2021. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Egy ezresért (mert van előfizetésem tv-netre) akkor megéri :)
2021. ápr. 10. 16:28
 7/7 anonim válasza:

Lehet már nem aktuális a kérdés, de leírom...


Nekem blue mobileos sim kártyával van a digi, erre fele a munkahelyemet leszámítva (irónikus :D) jól működik a DIGI mobil, a blue mobile meg Telekom hálózatot használ.


Digi mobilnál érdemes figyelembe venni, hogy a csomagban nincsen benne az sms küldés, arra marad a blue mobile.

2021. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!