Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudok csinálni ilyenkor?...

Mit tudok csinálni ilyenkor? (Lent)

Figyelt kérdés

Rendelkezem egy Huawei Mediapad T1-821L-es modellel, amit már kb. 3-4 hónapja nem használtam és most ismét elő kerestem, egy információ miatt, de ez idő alatt elfelejtettem a Pinkódomat és nem tudom sehogy sem feloldani. Viszont nagyon szükségem lenne rá és hard reset-elni sem szeretném, mivel sok jegyzetem van benne, amik számomra igen fontosak.

Valaki tud esetleg valamit, hogy mit tudnék vele kezdeni? Valahogy 'feltörni' számítógép segítségével? Vagy szakemberhez tudom ilyesmivel vinni?


A válaszokat előre is nagyon-nagyon köszönöm. :3



2021. ápr. 12. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
A kód egy biztonsági rendszer, arra készítették, hogy védje az adataidat illetéktelen kíváncsiskodók elől. Az emlékezetedre kell hagyatkoznod. Ha nem tudod a kódot, akkor így jártál.
2021. ápr. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha esetleg felhőbe is mentetted, akkor meglehetnek a jegyzetek.
2021. ápr. 12. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd át a Huawei Cloudot, hátha feltöltötte.

[link]

2021. ápr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!