Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Apple Pencil hegye milyen...

Az Apple Pencil hegye milyen hamar kopik el?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy egy idő után cserélni kell mert elkopik (de ha nem javítsatok ki és googleról informálódtam😅) és azt szeretném kérdezni, hogy a hegy kb mennyi idő mire elkop vagyis milyen gyakran kellene cserélni?

2021. ápr. 13. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

2 hegyet adnak hozzá eleve

nekem 3 éves és még mindig az van rajta amit vásárláskor ráraktam.

bár ha egy profi rajzoló napi 10-12 órában használja, nyomkodja rá erősen a kijelzőre akkor lehet gyorsan kopik

2021. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem raksz semmilyen fóliát az iPad-re, akkor olyan fél évig elég lehet.
2021. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
ja, mondjuk azt kéne tudni, mennyit használod naponta :D
2021. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Főleg az érdesebb fóliák koptatják (paper like)

Menj a droidos kérdésekhez válaszolni inkább. Attól, hogy pár Apples kérdéshez nem böfögsz oda ostobaságot, még nem fogod elbukni a vezető helyet :D

2021. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
o k
2021. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ:) Nekem még nincs de tervezek venni és érdekelt, hogy kb meddig bírja és leginkább rajzolásra használnám
2021. ápr. 13. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!