Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonon hogyan...

MSmester111 kérdése:

Androidos telefonon hogyan lehet megszüntetni a névjegyek írásvédelmét?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 10:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"névjegyek ből, saját telefonon vannak elmentem, a névjegyekkel bármijen művelet végezhető el, kiéve, talgatásokat"


Szerintem ebből a szép gyüjteményből minden kiderül, még a leg§zarabb angol-magyar fordító is helyesebben ír.

2021. ápr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
egyébként nem tudom, a kérdező végigolvasta e a #8 választ...
2021. ápr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az elejét elolvasta, mert írta, hogy nem vírusos a telefonja. Vagy lehet, hogy csak szerinte nem vírusos.
2021. ápr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Na kérdező találtam valamit:

[link]


Másrészt ha annyira életbevágóan zavarnak, akkor root joggal ES file explorer-ben, vagy Zarchiver-ben lehet törölni. Asszem amikor én akartam törölni egy írásvédett fájlt, be kellett menni a telefon privát tárolójában. Szerencsédre nekem rootolt a telefonom, mindjárt küldök be képet, hova kell menned.

2021. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Nekem Samsung telefonon van egy olyan mappa, hogy self, ebben keresni kell egy system mappát, és abban TelephonyUI mappát, ahol lesz egy UserNumData mappa, itt vannak a tárolt telefonszámok.

De téged root jog nélkül enged be a self mappába, mert ott még egy vak is eltudja intézni a rendszert. Most néztem, itt még a boot képernyőt is ki lehet cserélni.

2021. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Mr.TECH!

Mint korábban említettem az én telefonomon Android 10 van és annak teljesen más a menüje. Így sajnos nem tudom használni az általad írt megoldást.

2021. ápr. 21. 16:19
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem is Android 10 van, milyen telefonod van?
2021. ápr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Jaa látom a #2-es válaszban leírtad.
2021. ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Pontosabban a #3-asban.
2021. ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!