Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A40 képernyőfotó...

Samsung A40 képernyőfotó készítése update után?

Figyelt kérdés
Nemrég frissítettem a telefonomat Android 11-re, és azóta nem tudok képernyőfotót készíteni a telefon két oldalsó gombjával

2021. ápr. 18. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom ha lehúzod az értesítési sávot, ott valahol kell lennie egy ilyen gombnak.
2021. ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én ott nem látok ilyesmi gombot
2021. ápr. 18. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Nemtom h ez segít-e, de nekem az S20 FE-n oldalt a bekapcsológombot és a hangerő le gombot kell EGYSZERRE, és csak nagyon RÖVIDEN lenyomni.

Ha túl hosszan nyomod, vagy nem pont egyszerre, akkor mást csinál a screenshot helyett.

2021. ápr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen segített hármas! Már hozzá voltam szokva, hogy hosszan kelll lenyomni úgyhogy eszembe se jutott, hogy röviden nyomjam
2021. ápr. 18. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:

"Igen segített hármas!"


Na örülök akkor. Először engem is jól megszívatott, mert mindig túl hosszan nyomtam. :)

2021. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!