Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor csomag ára változik e...

Telenor csomag ára változik e új telefon vásárlás esetén?

Figyelt kérdés
Van egy Hiper M net előfizetésem a Telenornál amiért 6000 et fizetek mert adtak rá kedvezményt mikor erre átraktak. Viszont rendeltem egy új telefont, kiválasztottam ugyanazt a csomagot ami elvileg 9490 az új telefonnal. Ma kaptam egy új üzetetet hogy már az új tarifacsomag szerint van árazva minden. Most akkor vajon következő hónaptól 9490et kell fizetnem?

2021. ápr. 19. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen, benne van a telefon részlete az előfizetésben.
2021. ápr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen. Te választottad ki.

És írtad is, hogy azért volt olcsóbb korábban, mert kaptál rá kedvezmént.

Én ezért nem veszek előfizetésre telefont.

15 éve uyganaz a díjcsomagom van, ami nekem nagyon jó, a szolgáltatónak nem, és mindig zaklat, hogy már 10 éve megszűnt csomagot használok, de nem tehet semmit. Másrészt a legutóbbi telóm náluk részketre és 2 év hűséggel többe lett volna, mit amennyiért megvettem a médiában, plusz hozzád hasonlóan elveszítettem volna a kedvező díjcsomagom.

Legutóbb egy héten 4 ügyfélszolgálatos hívott, hogy váltsak díjcsomagot, mert megszüntetik, és nem fogok tudni telefonálni. Panaszt tettem, és megállapították hogy valótlanul állítottak információkat ezzel kapcsolatban, és nem szűnik meg, csak ha én megszüntetem, vagy váltok.

De te váltottál, innen nincs visszaút.

Illetve lehet, mivel távollévők közt köttetett ügyletről van szó, 14 nap elállás megillet, élj vele ha szükségét érzed. Ha elhajtanak, fogyasztóvédelemhez fordulhatsz.

2021. ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos csak utólag gondoltam erre, mikor ma kaptam az üzenetet😐 Köszi a segítséget.
2021. ápr. 19. 12:09
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak mikor választottam telefont nem gondoltam erre, mivel úgyis ugyanazt a csomagot választom ami eddig is volt.
2021. ápr. 19. 12:11
 5/7 anonim ***** válasza:

én is jártam hasonlóan, túl gyorsan kattintottama tovább gombra.

Direkt így van megcsinálva a rendszer, hogy ha nem túrod át alaposan a szerződési feltételeket, akkorígy jársz.

Reklamálni meg nem lehet, mert elfogadtad a feltételeket amik nyilvánosak, elolvashattad volna ha akarod.

2021. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azért felhívnám a Telenort, hátha még vissza lehet mondani az egészet (bár itt a telefont is vagy vissza vennék)


Nálam még a korlátlan internetes előfizetés van, de ehhez a csomaghoz nem adnának részletre telefont.

2021. ápr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát mindenképp akarok új telefont úgyhogy szerintem mostmár elkönyvelem az egészet,bár lehet majd azért felhivom öket mit mondanak de kétlem hogy azt mondanák hogy oké akkor mégis 3000 el kevesebbet kell fizetnem.
2021. ápr. 19. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!