Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha le töltők egy telefon...

Ha le töltők egy telefon számot, a telefonomon, akkor tud e nekem az illető SMS-es küldeni, illetve, én tudom e hívni a letiltott személyt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az érdekelne, hogy ha letilltok egy bizonyos iletőt a névjegyzékben akkor továbbra is tud e nekem SMS-t küldeni, illetve, hogy én tudom e őt hívni? Ha igen tudtok e valamilyen megoldást arra, hogy még csak véletlenül se tudjam őt felhívni, de még csak SMS-t se tudjon nekem küldeni?

Előre is köszönöm!



2021. ápr. 19. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha letiltod, akkor nem.
2021. ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval ha letiltom akkor én sem tudom felhívni?
2021. ápr. 19. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. De ha letilt valaki egy számot, akkor általában ki is törli. Miért akarnád hívni?
2021. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy milyen telefonod van.

Van amelyiknél külön le kell tiltani az SMS-t is és a hívást is.

Ha letiltod attól te még fel tudod hívni.

Ha semmiképp nem akarod felhívni akkor töröld ki a számát a telefonodból!

2021. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Xiaomi redmi note 7 telefonom van. Ezen be kell külön állítani?
2021. ápr. 19. 17:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Ypszilon1980 Azért akarnám megtartani a számát, mert sajnos vannak még közös ügyeink az illetővel, de nem szerétném reflexből véletlenül felhívni, vagy félre nyomni és úgy felhívni, még csak véletlenül sem
2021. ápr. 19. 17:47
 7/8 anonim ***** válasza:

akkor a telefonszámhoz írj be valami plusz számot.

06-30-12345678 mondjuk 98-30-12345678

és ha véletlenül felhívod akkor nem a konkrét számot hívod hanem ezt a rosszat és a központos automata néni belemondja a füledbe, hogy nem kapcsolható.

ha mégis fel akarod hívni akkor meg visszamódosítod a számot

2021. ápr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez eszembe sem jutott! Köszönöm szépen a válaszokat :)
2021. ápr. 19. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!