Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S8+ probléma valaki...

Galaxy S8+ probléma valaki tud segiteni ?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a problémám hogy egyik naprol a másikra a Galaxy S8+ telefonomon megadta magát a bekapcsoló gomb valaki tud valami megoldást hogy van e valamilyen mód a keszulék bekapcsolására ? Javitani már nem szeretném de legalább mig az adatokat (képek, videók ) letudjam menteni róla ? Néztem neten hogy van ra lehetőség de nem vagyok hatalmas angol tudó ugy hogy tanácsot kérek tőletek válaszokat elore is köszönöm
2021. ápr. 20. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

"Néztem neten hogy van ra lehetőség"

Én is kerestem, de nem találtam. Más márkáknál, ahol van rendes bootloader (mert a Samsungnak bootloader "helyett" ez a download mode van), ez megoldható bootloaderbe belépéssel, számítógépre rádugva, Android SDK telepítése után nyitsz egy parancssort, beírod, hogy "bootloader reboot", és kész is.

Szóval, elküldenéd amit találtál?

2021. ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod én os pont azt a download mode-val kapcsolatos dolgot találtam youtuben hogy usb-vel csatlakoztatom pc-hez a telót hangerő gomb le es bekellene kapcsolni a telonak download mode-ban de a pc csatlakozas soran csak tölti a telefont :D
2021. ápr. 20. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!